Autor  

Darmowy planer do druku na sierpień 2020


Planery miesięczne do druku tworzę od dobrych kilku lat. Przez większość czasu królowały u mnie motywy akwarelowe czy botaniczne. W tym roku postanowiłam pójść w zupełnie nowym, w sumie już trochę mi znanym kierunku.


Wybrałam się w podróż do krainy magicznych zwierzaków i przygotowałam 20 ilustracji kolorowych zwierzorożców. Są one motywem tegorocznego planera szkolnego dla dzieciaków i młodzieży. Choć wiem, że i niektóre z Was, będące nauczycielkami, już się w niego zaopatrzyły. I słusznie! Ładne rzeczy inspirują i motywują! Och, jeszcze żebym nie zapomniała! Regularny, nieszkolny planer na 2021 pojawi się w październiku. W sierpniu natomiast wypatrujcie planera akademickiego

Pomyślałam, że w tym roku przygotuję dla Was próbkę planera zanim zacznie się regularny rok szkolny. W ostatnim czasie na moim instagramowym profilu och pastel towarzyszyliście mi podczas rysowania leniwca i pandy. Kto nie miał okazji, a chciałbym nadrobić, to relacja z tego zapisana jest w profilu. Panda znalazła swoje miejsce w jednej z grafik w paczce planera, o którym piszę niżej. Postanowiłam, że będzie też motywem sierpnia 2020! I ten właśnie planer możecie pobrać u one na blogu zupełnie za FREE! Chciałabym, żeby każdy mógł się przekonać czy takie planowanie jest dla Was. Jest na to świetna okazja.


PLANERY, KTÓRE POPROWADZĄ CIĘ ZA RĘKĘ!

Moje grafiki od lat pomagają skutecznie i na własnych zasadach ogarnąć życie. Planery, które tworzę, są narzędziem, które bez zbędnego gadania i dopisywania motywacyjnych teorii, mają za zadanie poprowadzić Cię za rękę i pomóc ogarnąć swoją rzeczywistość

Kiedy będziesz miał już wydruk, niezależnie od tego, czy powiesisz go na lodówce czy zepniesz w formie notesu — uzupełnij go w pierwszej kolejności swoimi najważniejszymi datami. Urodziny mamy, taty, rodzeństwa, dzieci, dziadków i przyjaciół. 

Dekoruj go tak, by był najpiękniejszym planerem na świecie. Rób na nim notatki, wpisuj szybkie myśli i cytaty. Zaznaczaj kiedy czytasz książkę i jaką. Nie może na nim zabraknąć planów na wakacje oraz listy prezentów na Święta Bożego Narodzenia. A może znajdzie się również miejsce na zaznaczenie daty premiery długo wyczekiwanego filmu czy serialu?


MÓJ PLANER SZKOLNY DO DRUKU

Poszukujesz idealnego planera dla ucznia? Dobrze trafiłeś! Przygotowałam zestaw 20-tu świetnie zaprojektowanych i przemyślanych grafik do druku na semestr szkolny 2020/2021. Motywują, mobilizują i pomagają zorganizować się w przygotowaniach do szkolnych zajęć oraz klasówek!

Kartom towarzyszą moje autorskie ilustracje magicznych zwierzorożców. Ponad pół dekady tworzę planery, z których korzystało już kilkadziesiąt tysięcy osób. Jestem w tym specjalistką! Zapraszam Cię do zapoznania się z moim Och Planerem Szkolnym. Stworzony jest po to, żeby podczas planowania nadchodzącego roku szkolnego poprowadzić za rękę uczniów od podstawówki po liceum!Zapraszam Cię do skorzystania z próbki mojej pracy, pobrania oraz wydrukowania samodzielnie w domu planera na sierpień 2020. Mam nadzieję, że zainspiruje Cię on do pracy i zmotywuje, żeby jeszcze lepiej oganiać swoją rzeczywistość!

POBIERZ DARMOWY PLANER NA SIERPIEŃ 2020

POBIERZ TERAZ DARMOWY PLANER NA SIERPIEŃ 2020!

SPRAWDŹ MÓJ PLANER NA CAŁY ROK SZKOLNY 2020/21

PLANER SZKOLNY DO DRUKU NA ROK 2020/21

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego,
nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik,
wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie
oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

  • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
  • Grafiki przygotowane są do druku w wysokiej jakości
  • Każdy z plików ma rozmiar A4
  • Spokojnie można je drukować na domowej drukarce
  • W przypadków plakatów każdy rodzaj papieru jest odpowiedni
  • Pliki zapisane są w formacie JPG
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

POZNAJ MOTYW Z AKWARELOWYMI PIÓRKAMI!

Planer występuje również w motywie z grafikami kolorowych piórek, namalowanych pędzlami inspirowanymi akwarelami. Sprawdź go koniecznie!

PLANER SZKOLNY DO DRUKU NA ROK 2020/21


dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.