Autor  

KONKURS! Wyskocz z kapci i… wskocz w nowe buty od marki Nałęczowianka!


W zeszłym tygodniu pisałam o tym, jak ważne jest, żeby zmotywować się do porzucenia kanapy i rozpoczęcia życia pełnego witalności. Pojawił się motywacyjny plakat, który każdy z Was może wydrukować i powiesić sobie w takim, miejscu, żeby zawsze mieć pod ręką reguły, dzięki którym będziemy tryskać energią i przypominajkę o piciu wody! Każdego dnia należy pić jej co najmniej 2 litry! Mam nadzieję, że o tym pamiętacie

Akcja Wyskocz z kapci zachęca do codziennej aktywności. Abyśmy małymi kroczkami dążyli do wyznaczonych celów. Jak? Na przykład rezygnując z windy na rzecz spaceru schodami, albo zamiast jechać do pracy całą trasę autobusem – wysiądźmy wcześniej i przejdźmy się parę przystanków. Sposobów jest naprawdę wiele. Jedną z inspiracji ma być instagramowy konkurs, który przygotowałam dla Was z marką Nałęczowianka! Gotowi wyskoczyć z kapci?
Co trzeba zrobić?
Zasady są baaaaardzo proste! Pokaż w jaki sposób to Ty pozbywasz się/wyskakujesz ze swoich kapci! Zrób i opublikuj zdjęcie na swoim Instagramie, dodaj hasztagi #wyskoczzkapci i #naleczowianka oraz oznacz mnie, czyli @mypinkplum, na zdjęciu (żebym mogła wyszukać wszystkie Wasze prace i aby nikt nie został pominięty).
Widzieliście co ja zrobiłam ze swoimi kapciami? Zbudowałam procę i poleciaaaaaaały w kosmos! Mam nadzieję, że i Wy dacie ponieść się kreatywności!
Wygrana
Każdy z uczestników konkursu ma szansę na wygranie jednego z trzech voucherów na nowe buty New Balance! Ja już takie mam i jestem nimi absolutnie zachwycona
Liczę na naprawdę dobrą zabawę i fantazję! Wyboru zwycięzców dokonam wraz z marką Nałęczowianka. Lista 3 osób, które wygrają, zostanie opublikowana na moim Instagramie oraz na blogu, w czwartek 15-10-2015. Szczęśliwcy, którzy otrzymają voucher, będą proszeni o przesłanie swoich danych na mojego maila mypinkplum@gmail.com w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.
Konkurs trwa dokładnie 7 dni, od pn. 05-10-2015 (godz. 17:00) do pn. 12-10-2015 (godz. 17:00).
Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie tutaj.
Powodzenia kochani!!!
dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.