Autor  
DIY

DIY Tablica przypominajka


pomysł diy na prezent

Nigdy, przenigdy nie podejrzewałabym siebie o aż taki minimalizm. Poszukiwanie inspiracji zawiodło mnie w klimaty odległej Skandynawii i coś czuję, że będę chciała tam często gościć. Niebawem moja przyjaciółka planuje urządzać swój kącik biurowy, dlatego postanowiłam przygotować dla niej prezent. Mój jest w zupełnie innym stylu, ale wiem, że jej będzie on bardzo pasował. Małe rzeczy mobilizują do robienia wielkich projektów. Z tego założenia powstała całkowicie unikalna tablica „przypominajka”, na biurko – z karteczkami samoprzylepnymi oraz kawałkiem tablicy kredowej. Przygotowanie jej jest niezwykle proste, a efekt końcowy naprawdę robi wrażenie. Można ją postawić lub powiesić, a kiedy karteczki się skończą, dokleić kolejną porcję. Mam nadzieję, że i Was zainspiruję do zmian w swoim otoczeniu. 

białe biurko wnętrza

szara tablica

Do przygotowania tablicy potrzebna jest nam deska lub sklejka. Czasami zdarza mi się kupić w marketach budowlanych różne skrawki sklejek, które zostają po wycinaniu. Tę, którą użyłam w tym DIY, kupiłam już baaardzo dawno temu. Jak się okazało, warto było czekać na pomysł z jej użyciem. 
Zaopatrzcie się też w farbę tablicową. Od jakiegoś czasu można je kupić w różnych kolorach. Ja zastosowałam odcień specjalnie odcień szary, ale równie dobrze może być ona czarna. Deskę malowałam pędzlem gąbkowym, który bardzo lubię i polecam. 
Kolorowe karteczki też wybierzcie takie, jakie Wam się podobają. Ponadto będziecie potrzebować jeszcze czegoś do przyklejenia, ja zastosowałam klej na gorąco, bo bardzo dobrze mi się z nim pracuje, jest też łatwy do usunięcia po zużyciu karteczek. Jeszcze tylko taśma malarska i wszystko do wykonania tego projektu DIY gotowe!
szara farba tablicowa
pomysły na farbę tablicową
pomysły na dekoracje
karteczki samoprzylepne
dodatki do biura
białe biuro biały gabinet
PS. Chciałam Wam jeszcze przypomnieć o fantastycznym konkursie,
w którym możecie wygrać voucher na buty New Balance od Nałęczowianki! Zapraszam

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Planer domowego budżetu – 133 strony w PDF do druku
October 17, 2021
Planer akademicki 2021/22 do druku – 27 szablonów PDF
September 18, 2021
Planer domowego budżetu – 22 szablony druku
Planer domowego budżetu – 22 szablony druku
January 26, 2019
2 najmodniejsze plakaty na 2019 rok do druku
2 najmodniejsze plakaty na 2019 rok do druku
January 16, 2019
Grafiki z łabędziami — darmowe plakaty do druku
Grafiki z łabędziami — darmowe plakaty do druku
August 21, 2018
och outfit! 3 dziewczęce darmowe plakaty do druku
July 04, 2018
Nasz pokój, którego nigdy nie widzieliście
Nasz pokój, którego nigdy nie widzieliście
April 16, 2018
107 plakatów do druku!
February 26, 2018
Nasze mieszkanie po remoncie — duuuużo zdjęć!
Nasze mieszkanie po remoncie — duuuużo zdjęć!
February 23, 2018