Autor  

Wyniki konkursu Wyskocz z kapci z Nałęczowianką!


Kreatywność w konkursie “Wyskocz z kapci”, który miałam przyjemność realizować razem z marką Nałęczowianka, była naprawdę olbrzymia! Udowodnilście, że warto porzucić kanapowe życie i walczyć o witalność! Cieszę się, że dzięki udziałowi w kampanii mogłam przygotować dla Was plakat motywacyjny. Każdy może go pobrać, wydrukować i powiesić na biurkiem, żeby przypominał mu o 7 zasadach witalności. Pamiętajcie, nigdy nie bójcie się falstartu, trzeba próbować, aby nie żałować. Uśmiechajcie się na każdym kroku. Nie stójcie w miejscu i ścigajcie się z własnymi słabościami. Nuda wcale nie jest taka trudna do przegonienia, a marzenia spokojnie można doścignąć! O, i najważniejsze, pijcie przynajmniej 2 litry wody dziennie i żyjcie pełnią życia! To niesamowite, że każda z zasad spełniła się w tym konkursie! 
Kapcie nie miały łatwo, komisja podczas wybierania zwycięzów również Niektórzy wystrzeliwali je na różne sposoby w powietrze, inni do pomocy brali swoje zwierzaki, pojawił się i żywioł ognia. Wszyscy podeszli do zadania z uśmiechem, nie było miejsca na nudę, a ten kto spróbował, mam nadzieje, że nie żałuje Każdej kolejnej pracy wypatrywałam z zaciekawieniem, i za każdym razem byłam mile zaskoczona!
Na pewno jesteście ciekawi kto już niebawem wskoczy w nowe buty i zgarnie po jednym z trzech voucherów na obuwie New Balance, które były do wygrania. Moi drodzy, nie ma co przeciągać. Zwycięzcami są:
@just.kalan 

@linka_aginka

@brajanusz
Wszystkim z Was dziękuję za udział w konkursie, jesteście niesamowici!
Gratulacje dla zwycięzców! Odezwijcie się do mnie w ciągu
7 dni na adres mypinkplum@gmail.com i podajcie swoje dane do wysyłki vouchera.
Enjoy!!

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.