Autor  

Lista postanowień noworocznych — grafika do druku


Ten rok był fantastyczny. Nawet nie wiem ile postanowień udało mi się zrealizować! Ale na pewno więcej, niż zamierzałam… Nie znaczy to wcale, że nie mam kolejnych planów! Mam, i to caluteńką masę W tym roku postanowiłam je spisać. Dając się przez Was przekonać, przygotowałam listy postanowień noworocznych, które możecie wypełniać swoimi planami!

Cieszę się, że projekty z działu grafika sprawiły, że z chęcią tu wracacie. To wiele dla mnie znaczy! Kiedy podsumowywałam rok i przygotowywałam wpis z 8 najpopularniejszymi postami, a później czytałam komentarze i wiadomości, byłam niezwykle wzruszona. Dlatego z wielkim uśmiechem na twarzy usiałam do ostatniego w tym roku postu z grafiką do druku. Jeśli więc uwielbiacie spisywać swoje plany, to będzie to idealny projekt dla Was!

wzór do wpisywania postanowień

W zestawie znajdują się 3 wzory szablonów do wypełniania. Każdy z nich ma miejsce na wpisanie tego, co chcemy rozpocząć oraz co zakończyć. Znalazły się też rubryczki na uzupełnienie planów czytelniczych, filmowych i podróżniczych. Postanowiłam także dodać pole z rozszerzaniem umiejętności, czyli Nauczę się… Mam nadzieję, że będą one dla Was wielką motywacją. Powieszone na tablicy korkowej w gabinecie, przyczepione magnesami do lodówki lub umieszczone w ramce na blacie biurka, mają nam cały rok przypominać o realizowaniu planów i marzeń.

szablon do wpisywania postanowień

plakaty do wydrukowania

grafika na lodówkę

darmowe plakaty do druku

darmowe grafiki do druku


➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


 Linki do pobrania

pobierz WZÓR 1

pobierz WZÓR 2

pobierz WZÓR 3


Projekty są jest gotowe do pobrania z mojego Google Dysku, a linki do nich znajdziecie powyżej. Musicie po prostu kliknąć wybrany wzór i ze strony, która się otworzy – zapisać plik.

  • Przygotowane są w wysokiej jakości druku
  • Drukować je można na każdym rodzaju papieru
  • Wymiary każdej grafiki to A4, czyli (29,7x21cm)
  • Pliki zapisane są w formacie JPG
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy i znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

Wypełniamy?

Enjoy!

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Planer domowego budżetu – 133 strony w PDF do druku
October 17, 2021
Planer akademicki 2021/22 do druku – 27 szablonów PDF
September 18, 2021
Kalendarz ząbkowania do druku
Kalendarz ząbkowania do druku
May 01, 2021
Planer 2021 do druku
November 24, 2020
Najpiękniejszy planer szkolny z kalendarzem 2020/21 do druku
Najpiękniejszy planer szkolny z kalendarzem 2020/21 do druku
August 17, 2020
Grafika z 30 dniowym wyzwaniem FIT do druku
May 11, 2020
12 kart z miesiącami do druku bullet journal #zrobswojplaner
12 kart z miesiącami do druku bullet journal #zrobswojplaner
April 28, 2020
Kalendarz 2020 do druku
October 15, 2019
Planery do druku na rok szkolny/akademicki 2019/2020
Planery do druku na rok szkolny/akademicki 2019/2020
August 14, 2019