Autor  
DIY

Poroże na ścianę — do druku


Wieszanie rogów budzi wiele kontrowersji. Zwykle chodzi o aspekt moralny, bo „żeby ściągnąć rogi z jelonka, trzeba pierw go zastrzelić.” Oczywiście jest to bzdura. Jeleniowate corocznie zrzucają poroża, bo dla nich to głównie niewygoda. A dla nas piękna pamiątka po cudownym stworzeniu. Niestety, jest to dość droga dekoracja. Mam dla Was jednak piękne, domowe rozwiązanie. A może samemu zrobić rogi? Na przykład wyciąć z papieru? Mamy dziś dla Was zestaw dwóch grafik i propozycję małych wycinanek. Mam nadzieję, że jesteście gotowi na trochę pracy

romantyczna dekoracja diyplakat do druku

Musicie wiedzieć jedno, tym razem czeka Was więcej pracy niż przy wydruku plakatów, które ostatnio zrobiły furorę. Musicie przygotować w miarę gruby karton, na którym wykonacie wydruk, ostry skalpel i jakąś piękną kartkę z kolorem, lub wzorkiem pod spód. No, chyba że macie ładną ścianę Jak się pewnie już zorientowaliście, druk jest dwustronny. Wycinając poroże, musicie jak najbardziej trzymać się linii, a to dlatego, że kiedy wygniecie je na drugą stronę, nie było ich widać.

dekoracja do drukudarmowa grafika do drukuplakaty vintage

Odginając poroże, musicie być delikatni i pewni, że w żadnym miejscu papier się nie łączy. Bardzo łatwo tak nieatrakcyjnie podrzeć karton, a zależy nam na tym, by wycięcie było jak najlepsze. Musicie się też postarać, by go nie połamać.

ozdoby z papieru 3d ozdoby ścian z papieru


2 wzory
rustykalnych poroży do wycięcia<

grafiki do kuchni
plakaty do kuchni


Pobieranie plakatów


➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


➤  Pobierz grafikę:


WZÓR 1
WZÓR 2


Projekty są gotowe do pobrania z mojego Google Dysku, a linki do nich znajdziecie powyżej. Musicie po prostu kliknąć wybrany wzór i ze strony, która się otworzy – zapisać plik. Tak jak zawsze, zaprojektowałam wszystko w programie Adobe Photoshop – odpowiadam od razu, bo często pojawiają się o to pytania

  • Przygotowane są w wysokiej jakości druku
  • Drukować je należy na twardszym papierze
  • Wymiary każdej grafiki to A4, czyli (29,7x21cm)
  • Pliki zapisane są w formacie PDF
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy i znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

plakat kuchenny

Enjoy!

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Planer ewidencji zamrażarki + etykiety do druku
June 20, 2022
6 minimalistycznych plakatów do druku (free)
May 26, 2022
Moja kolekcja ceramiki w kolorze kobaltowym
August 10, 2021
21 ZABAW DO DRUKU NA WIECZÓR PANIEŃSKI
July 04, 2021
3 plakaty z kosmosem do druku
May 18, 2021
Kobiece plakaty typograficzne w stylu boho do druku
Kobiece plakaty typograficzne w stylu boho do druku
February 12, 2021
Plakaty świąteczne w stylu boho do druku — edycja 2020
Plakaty świąteczne w stylu boho do druku — edycja 2020
December 03, 2020
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Aqua Flex
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Flex Aqua
November 25, 2020
PLAKAT Z LENIWCEM DO DRUKU
PLAKAT Z LENIWCEM DO DRUKU
August 07, 2020