Autor  
DIY

Tapeta motywacyjna — Słuchaj swojego serca


Tapeta motywacyjna przyszła mi do głowy wraz ze wspomnieniami z Mediolanu. Podczas przeszukiwania dysku, trafiłam na zdjęcie kwiatów, które Kamil obrobił z myślą przygotowania dla Was tapet po pobrania. Jak cudownie, że fotografia dojrzała do myśli, która od niedawna dźwięczy mi w głowie, a którą szalenie chciałam się z Wami podzielić.

Słuchaj swojego serca.


Więcej sentencji znajdziecie w moim poście z 7 plakatami motywacyjnymi. Była to pierwsza wielka porcja obrazków do druku black & white, którą przygotowałam w tym roku. Mam jednak dobre wieści — niebawem kolekcja urośnie! W międzyczasie przygotowałam tapetę, bo już nie mogłam się doczekać! Kiedyś nawet powstała jedna, na początkach mojego blogowania, później temat ucichł, ale kto wie… Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu! Wiem, że pastelowe zdjęcia z napisami fontami kaligraficznymi czymś, co kochacie. Tak, to ewidentnie dyktuje mi serce!

Tapeta motywacyjna — Słuchaj swojego serca

Pobieranie tapety


➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


➤  Pobierz grafikę:

Tapeta motywacyjna — Słuchaj swojego serca

1920 x 1080 1440 x 900 1366 x 768 1280 x 1024 1280 x 800


Enjoy!!

magda

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

#kochampiksele #2 tapeta na pulpit
August 14, 2018
#kochampiksele #1 tapeta na pulpit
October 16, 2017
3 energiczne tapety na pulpit
3 energiczne tapety na pulpit
April 23, 2017
Never Give Up – tapeta na pulpit
February 11, 2014