Autor  

Jak zrobić złoty napis w Photoshop’ie


Wiecie, że nie cierpię zaczynać czegoś „od pierwszego”? Czy to roku, czy miesiąca, nawet od poniedziałku. Jak można coś zaczynać od pierwszego!? To czysty przypadek, że dziś, 1 września, przychodzę do Was z czymś ZUPEŁNIE nowym. Na przekór moim przekonaniom! Po prostu nie mogę uwierzyć, ale stało się i… Od teraz będę do Was więcej mówić! Pisać oczywiście również, bo blog to największy kawałek mojego serca. Nadszedł jednak czas, w którym zdecydowałam, że stanę przed kamerą i nagram video. Kochani, mój kanał na YT możemy uznać oficjalnie za otwarty! Dużo łatwiej będzie mi jednocześnie pokazywać i opisywać Photoshopowe triki, a co najważniejsze, będą one łatwiejsze w odbiorze.

Ogromnie się stresuję premierowym odcinkiem! Pamiętajcie, że każda łapka w górę pod filmem, uprzejmy komentarz i subskrypcja kanału są mile widziane oraz szalenie motywujące. Do kamery przyzwyczajam się od jakiegoś czasu. W sensie tej w komórce. Efekty możecie zobaczyć codziennie na moim Instagram stories. Z tą różnicą, że wideo są i będą coraz bardziej profesjonalne na jutubowym kanale.

A o czym jest pierwszy film? W tutorialu wyjaśniam krok po kroku jak zrobić napis ze złotych liter w Photoshopie. Jest to naprawdę proste, a metodę zdarzało mi się już pokazywać m.in. w poście jak zrobić zdjęcie w kształcie liter. Mam też ekstra niespodziankę — udostępniam tekstury złotych folii, które są niezbędne do zrobienia napisów. Pobrać je oraz obejrzeć tutorial możecie niżej. Zapraszam


Linki do pobrania

WZÓR 1 ZŁOTKA    WZÓR 2 ZŁOTKA

WZÓR 3 ZŁOTKA    WZÓR 4 ZŁOTKA


Projekty są jest gotowe do pobrania wyżej. Wystarczy wybrać wzór i zapisać plik.

  • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
  • Grafiki przygotowane są do druku w wysokiej jakości
  • Pliki zapisane są w formacie JPG
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku (również na blogach i ich fanpage’ach), nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

UDOSTEPNIJ

Jeśli grafiki i filmik Wam się podobają, to będzie mi bardzo miło jeśli je udostępnicie,
aby Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć!

Enjoy!!
magda

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

TOP 5 ulubionych par krojów pisma – czerwiec
June 13, 2022
Najczęstsze błędy typograficzne
June 06, 2022
Najczęstsze błędy przy dodawaniu zdjęć do grafik
May 24, 2022
6 krojów pisma, których należy unikać
March 27, 2022
8 par klasycznych fontów dla profesjonalistów
January 11, 2022
8 par darmowych fontów na zaproszenia ślubne (i nie tylko)
8 par darmowych fontów na zaproszenia ślubne (i nie tylko)
November 10, 2020
12 sprawdzonych par darmowych fontów
May 05, 2020
Jak zrobić złoty wydruk na domowej drukarce?
Jak zrobić złoty wydruk na domowej drukarce?
November 08, 2018
8 najlepszych książek o typografii
8 najlepszych książek o typografii
September 17, 2018