Autor  

Rodzinne plany zadań do kolorowania


Wakacje to czas odpoczynku, ale i czas chaosu, z którego powrót do normalności, po kilku tygodniach laby potrafi być trudny. Dla mnie bywa to kłopotliwe nawet po weekendzie. Przydałoby się mieć sposób jak uporządkować wszystkie zadania i przypomnieć sobie obowiązki.

Po wakacjach sama nie wiedziałam, w co włożyć ręce. Od czego zacząć i co właściwie muszę zrobić. Usiadłam na kanapie i choć wokoło był porządek, który zostawiłam przed urlopem, to czułam się zagubiona. Letnie rozluźnienie zrobiło swoje. Musiałam wszystko sobie rozpisać, poukładać nie tylko w głowie, ale i na papierze. Wpadłam na pomysł jak sobie poradzić z powakacyjnym ogarnięciem rzeczywistości i podzielę się nim z Wami!

02-plan-lekcji-do-druku

03-planer-tygodnia-do-wydrukowania

04-rozpiska-dnia-do-druku

Postanowiłam, że powrót do pracy po wakacjach to idealny moment na uporządkowanie biura i uzupełnienie jego kreatywnych “zapasów”. Wybrałam się więc po inspiracje do Tesco! Tym razem we współpracy z tą marką przygotowałam coś, co przyda się całej rodzinie. Ale zacznę od początku!

Znacie już mój mały gabinecik? Jest on pełen różnych bibelotów, niesamowicie ułatwiających i umilających pracę twórczą. Musiałam jednak uzupełnić zapasy, szczególnie farb i kolorowych długopisów (nigdy za wiele!). Na zakupach odkryłam wspaniałą serię Go Create by Tesco. Kiedy stanęłam przy półce, to po prostu odpłynęłam. Poczułam się znów jak mała dziewczynka, a gdy spojrzałam kątem oka na Kamila, widziałam podobną fascynację. Nakupiliśmy cały koszyk kolorowych papierów, akwareli, ołówków i innych pięknych rzeczy. Największy uśmiech wywołały u mnie tęczowe długopisy żelowe, które miałam jako nastolatka, nie wiedziałam, że można jeszcze gdzieś takie kupić! Mówię Wam, ta wyprawa to była niezwykła dawka inspiracji!

05-kolorowanki-do-druku

06-plan-zajec-do-druku-za-darmo

Ta energia nie mogła się zmarnować, dlatego coś dla Was przygotowałam! Są to dwa wzory tygodniowych planerów dla rodziny. Uczniowie mają już plany lekcji, więc pomyślałam, że przyda się coś, co wykorzystać może każdy.  Wspólna lista zadań zaprojektowana jest w formie kolorowanki. Na kartce A4 znajdziecie rubryczki na zadania danego dnia, porządki, zakupy i posiłki.

Zakochałam się w farbach akwarelowych bez reszty. Dlatego projektując planery chciałam, żebyście mogli kolorować je sami! Albo jeszcze lepiej — dali swoim dzieciakom w ręce pędzle, kredki lub flamastry. Niech one nadadzą im taką magię, jaką zechcą Sama świetnie się przy tym bawiłam! Zapomniałam już jak fajnie jest się pobrudzić farbami, nadając barwy czarno-białym obrazkom.

07-obrazki-do-kolorowania

08-plan-zajęć-do-kolorowania

Możecie też ozdabiać plany zadań innymi drobiazgami. Ja na przykład wycięłam jeden planer karbowanymi nożyczkami, przykleiłam go do brokatowej kartki papieru, którą ozdobiłam malutkimi pomponikami. Z tylu kreatywnych rzeczy można zrobić całą masę dekoracji i bawić się przy tym przednio

09-grafiki-do-wydrukowania 10-plan-organizacji-czasu


Rodzinne plany zadań do kolorowaniaplan-zadan-dla-rodziny

Linki do pobrania

Rodzinne plany zadań do kolorowania

Plan kolorowanka — Wzór 1

Plan kolorowanka — Wzór 2


Projekty są jest gotowe do pobrania wyżej. Wystarczy kliknąć wybrany wzór i zapisać plik.

  • Nie zmieniam wzorów planów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
  • Grafiki przygotowane są do druku w wysokiej jakości
  • Drukować je można na każdym rodzaju papieru, ale zalecam używać grubszą gramaturę, wtedy będą bardziej szlachetne
  • Wymiary każdego planu to A4
  • Pliki zapisane są w formacie JPG
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

12-rodzinne-kolorowanki grafiki-do-organizacji-tygodnia

Mam do Was misję! Po wydrukowaniu planerów i pokolorowawaniu ich — pochwalcie się efektem oznaczając mnie na Instagramie (Oczywiście, potem uzupełnijcie zadaniami :D)

A może chcecie więcej grafik, które będziecie mogli sami kolorować? Dajcie znać!

Enjoy!!
magda

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Planer domowego budżetu – 133 strony w PDF do druku
October 17, 2021
Planer akademicki 2021/22 do druku – 27 szablonów PDF
September 18, 2021
21 ZABAW DO DRUKU NA WIECZÓR PANIEŃSKI
July 04, 2021
3 plakaty z kosmosem do druku
May 18, 2021
Kalendarz ząbkowania do druku
Kalendarz ząbkowania do druku
May 01, 2021
Czapeczka tygrysek do druku na bal przebierańców
Czapeczka tygrysek do druku na bal przebierańców
February 08, 2021
Planer 2021 do druku
November 24, 2020
Prezentownik 2020 – zabawki dla dzieci
November 20, 2020
Ulubione drewniane zabawki naszego malucha
Ulubione drewniane zabawki naszego malucha
September 25, 2020