Autor  

Rodzinne plany zadań do kolorowania


Wakacje to czas odpoczynku, ale i czas chaosu, z którego powrót do normalności, po kilku tygodniach laby potrafi być trudny. Dla mnie bywa to kłopotliwe nawet po weekendzie. Przydałoby się mieć sposób jak uporządkować wszystkie zadania i przypomnieć sobie obowiązki.

Po wakacjach sama nie wiedziałam, w co włożyć ręce. Od czego zacząć i co właściwie muszę zrobić. Usiadłam na kanapie i choć wokoło był porządek, który zostawiłam przed urlopem, to czułam się zagubiona. Letnie rozluźnienie zrobiło swoje. Musiałam wszystko sobie rozpisać, poukładać nie tylko w głowie, ale i na papierze. Wpadłam na pomysł jak sobie poradzić z powakacyjnym ogarnięciem rzeczywistości i podzielę się nim z Wami!

02-plan-lekcji-do-druku

03-planer-tygodnia-do-wydrukowania

04-rozpiska-dnia-do-druku

Postanowiłam, że powrót do pracy po wakacjach to idealny moment na uporządkowanie biura i uzupełnienie jego kreatywnych “zapasów”. Wybrałam się więc po inspiracje do Tesco! Tym razem we współpracy z tą marką przygotowałam coś, co przyda się całej rodzinie. Ale zacznę od początku!

Znacie już mój mały gabinecik? Jest on pełen różnych bibelotów, niesamowicie ułatwiających i umilających pracę twórczą. Musiałam jednak uzupełnić zapasy, szczególnie farb i kolorowych długopisów (nigdy za wiele!). Na zakupach odkryłam wspaniałą serię Go Create by Tesco. Kiedy stanęłam przy półce, to po prostu odpłynęłam. Poczułam się znów jak mała dziewczynka, a gdy spojrzałam kątem oka na Kamila, widziałam podobną fascynację. Nakupiliśmy cały koszyk kolorowych papierów, akwareli, ołówków i innych pięknych rzeczy. Największy uśmiech wywołały u mnie tęczowe długopisy żelowe, które miałam jako nastolatka, nie wiedziałam, że można jeszcze gdzieś takie kupić! Mówię Wam, ta wyprawa to była niezwykła dawka inspiracji!

05-kolorowanki-do-druku

06-plan-zajec-do-druku-za-darmo

Ta energia nie mogła się zmarnować, dlatego coś dla Was przygotowałam! Są to dwa wzory tygodniowych planerów dla rodziny. Uczniowie mają już plany lekcji, więc pomyślałam, że przyda się coś, co wykorzystać może każdy.  Wspólna lista zadań zaprojektowana jest w formie kolorowanki. Na kartce A4 znajdziecie rubryczki na zadania danego dnia, porządki, zakupy i posiłki.

Zakochałam się w farbach akwarelowych bez reszty. Dlatego projektując planery chciałam, żebyście mogli kolorować je sami! Albo jeszcze lepiej — dali swoim dzieciakom w ręce pędzle, kredki lub flamastry. Niech one nadadzą im taką magię, jaką zechcą Sama świetnie się przy tym bawiłam! Zapomniałam już jak fajnie jest się pobrudzić farbami, nadając barwy czarno-białym obrazkom.

07-obrazki-do-kolorowania

08-plan-zajęć-do-kolorowania

Możecie też ozdabiać plany zadań innymi drobiazgami. Ja na przykład wycięłam jeden planer karbowanymi nożyczkami, przykleiłam go do brokatowej kartki papieru, którą ozdobiłam malutkimi pomponikami. Z tylu kreatywnych rzeczy można zrobić całą masę dekoracji i bawić się przy tym przednio

09-grafiki-do-wydrukowania 10-plan-organizacji-czasu


Rodzinne plany zadań do kolorowaniaplan-zadan-dla-rodziny

Linki do pobrania

Rodzinne plany zadań do kolorowania

Plan kolorowanka — Wzór 1

Plan kolorowanka — Wzór 2


Projekty są jest gotowe do pobrania wyżej. Wystarczy kliknąć wybrany wzór i zapisać plik.

  • Nie zmieniam wzorów planów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
  • Grafiki przygotowane są do druku w wysokiej jakości
  • Drukować je można na każdym rodzaju papieru, ale zalecam używać grubszą gramaturę, wtedy będą bardziej szlachetne
  • Wymiary każdego planu to A4
  • Pliki zapisane są w formacie JPG
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

12-rodzinne-kolorowanki grafiki-do-organizacji-tygodnia

Mam do Was misję! Po wydrukowaniu planerów i pokolorowawaniu ich — pochwalcie się efektem oznaczając mnie na Instagramie (Oczywiście, potem uzupełnijcie zadaniami :D)

A może chcecie więcej grafik, które będziecie mogli sami kolorować? Dajcie znać!

Enjoy!!
magda

Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)

PODOBNE WPISY

Grafika z 30 dniowym wyzwaniem FIT do druku
May 11, 2020
12 kart z miesiącami do druku bullet journal #zrobswojplaner
12 kart z miesiącami do druku bullet journal #zrobswojplaner
April 28, 2020
Kalendarz 2020 do druku
October 15, 2019
Planery do druku na rok szkolny/akademicki 2019/2020
Planery do druku na rok szkolny/akademicki 2019/2020
August 14, 2019
Moja torba do szpitala — lista do druku
Moja torba do szpitala — lista do druku
April 15, 2019
Szakszuka na śniadanie lub lekki obiad + karta przepiśnika do druku
Szakszuka na śniadanie lub lekki obiad + karta przepiśnika do druku
March 21, 2019
Kiedy ostatnio zrobiłaś „TO” dla siebie?
Kiedy ostatnio zrobiłaś „TO” dla siebie?
February 25, 2019
Planer domowego budżetu – 22 szablony druku
Planer domowego budżetu – 22 szablony druku
January 26, 2019
2 najmodniejsze plakaty na 2019 rok do druku
2 najmodniejsze plakaty na 2019 rok do druku
January 16, 2019