Autor  

Kartka i plakat na walentynki


Zawsze emocjonalnie podchodzę do walentynek. Zresztą, już wiele razy to mówiłam, to właśnie w święto zakochanych poznałam mojego męża. Dokładnie dziesięć lat temu! W tym roku szykuje nam się piękna, okrągła rocznica. Nie wiedziałam co prawda, że to TEN jedyny, jak jednak pokazała przyszłość — zostaliśmy szczęśliwą parą, a potem małżeństwem. Żeby uczcić ten wspólny czas wybieramy się niebawem na urlop. Śledźcie Instagram, mam nadzieję, że pojawi się tam mała relacja z wyjazdu.

Na co dzień spędzamy z sobą większość czasu, ponieważ razem pracujemy w domu. Inni wydrapali by sobie pewnie oczy, naprawdę trzeba umieć się w tym temacie zorganizować. Oczywiście, czasem bywają niesnaski, ale szybko Kamil przypomina mi, dlaczego go kocham. Tak zrobił na przykład pisząc tekst do posta o plakatach dla zakochanych w zeszłym roku. To takich jego kilka cennych rad dla innych mężczyzn, dzięki którym cementuje się nasze oddanie. Innym razem zrobił listę filmów o miłości. Mój mąż zna się na niej jak mało kto!

Kartka i plakat na walentynki

Nie raz, głosem profesora, mój mąż mówi mi, że miłość jest najlepszym paliwem dla każdej sztuki. Ba! Miłość sama w sobie jest sztuką. Napędza nas miłość romantyczna, małżeńska, do rodziny, przyjacielska, nieszczęśliwa, pierwsza, namiętność… każda. Jest ona przyczyną wszystkiego, co się kiedykolwiek wydarzyło i kiedykolwiek wydarzy. Dobrego i złego. Nawet jeśli nie chcemy tego przyznać, miłość jest powodem, dla którego kręci się świat. Jednocześnie nas bawi i wzrusza. Nie znam nikogo, kto by tego nie pragnął. Miłość dodatkowo jest największym narkotykiem, i ponoć gdy przyglądamy się mózgowi osoby zakochanej, i tej na haju to… nie bardzo widać różnicę. Wiem, że w zakochaniu się jest element szaleństwa (które to nawet naukowcy potwierdzają), ale o co innego w świecie mogłoby chodzić?

Mam dziś z tego powodu, specjalnie dla Was, kartkę na walentynki. Mało tego, do tej kartki dostaniecie również piękny walentynkowy plakat, o który tak mnie prosiłyście podczas ostatniej naszej rozmowie na żywo na Instagramie. Swoją drogą — bardzo spodobała mi się ta forma komunikacji z Wami. Nie mogę doczekać się kolejnego spotkania. Mam nadzieję, że dzięki temu będziecie mogły zostawić swoim ukochanym 14 lutego taką kartkę z przypomnieniem, że wdzięczne jesteście kupidyńskiej strzale, która Was połączyła.

➤ Podobają Ci się moje grafiki? Podziel się z nimi na FB! 

 

Pobieranie kartki i plakatu


➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


➤  Pobierz grafikę:

KARTKA WALENTYNKOWA DO DRUKU

PLAKAT WALENTYNKOWY DO DRUKU

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego,
nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik,
wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie
oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Projekt jest gotowy do pobrania wyżej. Wystarczy zapisać plik. Tak jak zawsze, zaprojektowałam wszystko w programie Adobe Photoshop.

  • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
  • Grafiki przygotowane są do druku w wysokiej jakości
  • Drukować je można na każdym rodzaju papieru, do kartki zalecam jednak papier o większej gramaturze, np. techniczny
  • Wymiary każdej z grafik to A4
  • Plik zapisany jest w formacie JPG
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

Enjoy!!
magda

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

6 minimalistycznych plakatów do druku (free)
May 26, 2022
21 ZABAW DO DRUKU NA WIECZÓR PANIEŃSKI
July 04, 2021
3 plakaty z kosmosem do druku
May 18, 2021
Kobiece plakaty typograficzne w stylu boho do druku
Kobiece plakaty typograficzne w stylu boho do druku
February 12, 2021
Plakaty świąteczne w stylu boho do druku — edycja 2020
Plakaty świąteczne w stylu boho do druku — edycja 2020
December 03, 2020
Prezentownik 2020 – zabawki dla dzieci
November 20, 2020
PLAKAT Z LENIWCEM DO DRUKU
PLAKAT Z LENIWCEM DO DRUKU
August 07, 2020
Planer akademicki z kalendarzem 2020/21 do druku
August 05, 2020
Akwarelowe plakaty do druku do pokoju dziecka
Akwarelowe plakaty do druku do pokoju dziecka
June 23, 2020