Autor  

10 najbardziej kobiecych flakonów perfum


Kiedyś już dzieliłam się swoimi spostrzeżeniami na temat flakonów perfum. Uwielbiam ich design i zawsze wypatruję nowości w perfumeriach. Jestem fanką klasyki, ale stanowczo muszę przyznać, że te „romantyczne” flakony trafiają do mnie najbardziej.  Częściowo kupuję oczami, przyznaję się bez bicia

Ostatnio podczas zakupów perfum pomyślałam, że rozwinę pomysł wskazywania designerskich flakonów i podzielę je na kategorie. A co najważniejsze i najciekawsze — włączę w niego… Kamila! Poprosiłam go, żeby wybrał dla mnie 10 flakonów perfum, których design jest dla niego, jako faceta, najbardziej kobiecy. Przejął się zadaniem i spędził prawie cały (!) dzień na riserczu! Tak, tak, jest szalony, ale potraktował to jak wycieczkę do świata designu, który do tej pory był mu nieznany. Albo znany tylko z nielicznych (jak to facet) wycieczek do perfumerii i mojej półki na toaletce. Przyznam, że jego wybory mnie zaskoczyły! Wskazał projekty bardziej zadziorne jak Killer Queen od Katy Perry, ale i romantyczne — Chloe czy Signorina Salvatore Ferragamo. Wśród wybranych flakonów jest też coś totalnie eleganckiego jak Lady Milion czy Bvlgari. W dodatku część z nich jest bardzo podobna do tych, które ja uznałam za najpiękniejsze flakony perfum ever! Jesteście ciekawi, które jeszcze szklane buteleczki mój mąż uznał za najbardziej kobiece?

1. Chloe Chloe   |   2. Victoria’s Secret Fearless   |   3. Paco Rabanne Lady Million

4. Michael Kors Glam Jasmine   |   5. Katy Perry Killer Queen

6. Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza   |   7. Yves Saint Laurent Manifesto L´Eclat

8. Lanvin Arpege   |   9. Bvlgari Mon Jasmin Noir  |   10. Nina Ricci L’Air du Temps

 


Enjoy!!

Post zawiera linki afiliacyjne.

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

10 moich ulubionych kosmetyków do makijażu
July 27, 2016