Autor  

Grafiki z łabędziami — darmowe plakaty do druku


Powrót do domu zawsze inspiruje mnie do tego, żeby usiąść i projektować. Od wielu lat moją poranną prasówką jest godzina, czasem dwie, na Pinterest — w poszukiwaniu inspiracji i tego, co będzie niebawem modne. Byliście już tam u mnie? Wzory i desenie są trendem, który zaczyna szaleć w designie. W modzie, wnętrzach, nawet w grafikach stron internetowych! Kilka kolorów plus fajna forma kojarzy się z projektami lat 70. i 80. Nic dziwnego, moda od zawsze zatacza koło.

Ostatnio odwiedziliśmy z moim mężem Centrum Wikliniarstwa w Rudniku nad Sanem, polską stolicy wikliny. Czemu o tym piszę? Bo chciałam podkreślić, jak bardzo doceniam to, że moda zatacza koło. Po latach romansów ze sztucznym technorattanem, plastikowymi krzesełkami z sieciówek czy innymi meblami i dodatkami z taśmy produkcyjnej wielkich fabryk — wracamy do tradycji i doceniamy to, co oferuje nam polskie rzemiosło i rękodzieło. Mamy nasze własne złoto w postaci wikliny! A co najważniejsze — chcemy, żeby nas otaczało! W muzeum wikliny dostrzegłam, że modne torebki wiklinowe były hitem w latach 50. i 60. Rozmawiałam o tym nawet z jednym z rękodzielników, z którymi współpracuję. Opowiedział mi historię, że kiedy za komuny handlował właśnie takimi torebkami na bazarku, kobiety wręcz wyrywały je sobie z rąk. Podobno moda była na nie przeszalona. Przeszaleństwo wróciło, a ja jestem w jego samym epicentrum. Nawet nie wiecie, jaka to CUDOWNA sprawa! Jeśli ktoś jeszcze nie odwiedził mojego sklepu (są jeszcze jakieś osoby, których nie dopadł mój wiklinowy spam?!?!) — zapraszam serdecznie do ochpastel.

Motyw łabędzi wykorzystałam już w projekcie tegorocznych planów lekcji. Tym razem pojawiam się z plakatami. W formie, jakiej do tej pory nie było — czyli grafikami z deseniem. To przypadkowy układ elementów, które dają wrażenie wzoru. Kocham granatowy w połączeniu z różem, uwielbiam je też oddzielnie. Nie mogłam się zdecydować, dlatego powstały dwa warianty. Dlaczego motywem przewodnim jest łabędź? Nie mam pojęcia! Tak czułam i już.


➤ Podobają Ci się moje prace? Udostępnij je swoim znajomym!


DARMOWE PLAKATY Z ŁABĘDZIAMI DO DRUKU


 

➤  Obserwuj mnie na Instagramie!

 

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli zaczniesz śledzić mój IG (opcja jest dobrowolna). Informuję na nim o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.

➤  Pobierz tu:

POBIERZ — WERSJA RÓŻOWA  POBIERZ — WERSJA GRANATOWA

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego,
nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik,
wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie
oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Projekt jest gotowy do pobrania wyżej. Wystarczy wybrać wzór i zapisać plik.

  • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
  • Grafiki przygotowane są do druku w wysokiej jakości
  • Każdy z plakatów ma rozmiar A4
  • Można je drukować na domowej drukarce
  • W przypadków plakatów każdy rodzaj papieru jest odpowiedni
  • Pliki zapisane są w formacie JPG
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

 

Enjoy!!

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

6 minimalistycznych plakatów do druku (free)
May 26, 2022
Planer domowego budżetu – 133 strony w PDF do druku
October 17, 2021
Planer akademicki 2021/22 do druku – 27 szablonów PDF
September 18, 2021
Moja kolekcja ceramiki w kolorze kobaltowym
August 10, 2021
21 ZABAW DO DRUKU NA WIECZÓR PANIEŃSKI
July 04, 2021
3 plakaty z kosmosem do druku
May 18, 2021
Kobiece plakaty typograficzne w stylu boho do druku
Kobiece plakaty typograficzne w stylu boho do druku
February 12, 2021
Plakaty świąteczne w stylu boho do druku — edycja 2020
Plakaty świąteczne w stylu boho do druku — edycja 2020
December 03, 2020
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Aqua Flex
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Flex Aqua
November 25, 2020