Autor  

Grafiki z łabędziami — darmowe plakaty do druku


Powrót do domu zawsze inspiruje mnie do tego, żeby usiąść i projektować. Od wielu lat moją poranną prasówką jest godzina, czasem dwie, na Pinterest — w poszukiwaniu inspiracji i tego, co będzie niebawem modne. Byliście już tam u mnie? Wzory i desenie są trendem, który zaczyna szaleć w designie. W modzie, wnętrzach, nawet w grafikach stron internetowych! Kilka kolorów plus fajna forma kojarzy się z projektami lat 70. i 80. Nic dziwnego, moda od zawsze zatacza koło.

Ostatnio odwiedziliśmy z moim mężem Centrum Wikliniarstwa w Rudniku nad Sanem, polską stolicy wikliny. Czemu o tym piszę? Bo chciałam podkreślić, jak bardzo doceniam to, że moda zatacza koło. Po latach romansów ze sztucznym technorattanem, plastikowymi krzesełkami z sieciówek czy innymi meblami i dodatkami z taśmy produkcyjnej wielkich fabryk — wracamy do tradycji i doceniamy to, co oferuje nam polskie rzemiosło i rękodzieło. Mamy nasze własne złoto w postaci wikliny! A co najważniejsze — chcemy, żeby nas otaczało! W muzeum wikliny dostrzegłam, że modne torebki wiklinowe były hitem w latach 50. i 60. Rozmawiałam o tym nawet z jednym z rękodzielników, z którymi współpracuję. Opowiedział mi historię, że kiedy za komuny handlował właśnie takimi torebkami na bazarku, kobiety wręcz wyrywały je sobie z rąk. Podobno moda była na nie przeszalona. Przeszaleństwo wróciło, a ja jestem w jego samym epicentrum. Nawet nie wiecie, jaka to CUDOWNA sprawa! Jeśli ktoś jeszcze nie odwiedził mojego sklepu (są jeszcze jakieś osoby, których nie dopadł mój wiklinowy spam?!?!) — zapraszam serdecznie do ochpastel.

Motyw łabędzi wykorzystałam już w projekcie tegorocznych planów lekcji. Tym razem pojawiam się z plakatami. W formie, jakiej do tej pory nie było — czyli grafikami z deseniem. To przypadkowy układ elementów, które dają wrażenie wzoru. Kocham granatowy w połączeniu z różem, uwielbiam je też oddzielnie. Nie mogłam się zdecydować, dlatego powstały dwa warianty. Dlaczego motywem przewodnim jest łabędź? Nie mam pojęcia! Tak czułam i już.


➤ Podobają Ci się moje prace? Udostępnij je swoim znajomym!


DARMOWE PLAKATY Z ŁABĘDZIAMI DO DRUKU


 

➤  Obserwuj mnie na Instagramie!

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli zaczniesz śledzić mój IG (opcja jest dobrowolna). Informuję na nim o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.

➤  Pobierz tu:

POBIERZ — WERSJA RÓŻOWA  POBIERZ — WERSJA GRANATOWA

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego,
nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik,
wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie
oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Projekt jest gotowy do pobrania wyżej. Wystarczy wybrać wzór i zapisać plik.

  • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
  • Grafiki przygotowane są do druku w wysokiej jakości
  • Każdy z plakatów ma rozmiar A4
  • Można je drukować na domowej drukarce
  • W przypadków plakatów każdy rodzaj papieru jest odpowiedni
  • Pliki zapisane są w formacie JPG
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

 

Enjoy!!

Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)

PODOBNE WPISY

Jak zrobić złoty wydruk na domowej drukarce?
Jak zrobić złoty wydruk na domowej drukarce?
November 08, 2018
Jesienna wishlista — dom, szafa, dusza i ciało
Jesienna wishlista — dom, szafa, dusza i ciało
September 11, 2018
Aby zerwać z nawykiem — wyrób sobie nowy! Planner postanowień do druku
August 01, 2018
och outfit! 3 dziewczęce darmowe plakaty do druku
July 04, 2018
Otworzyłam mój sklep! Zapraszam do OCH PASTEL
June 27, 2018
Motywacyjny plakat do druku, który każdy chciałby mieć!
Motywacyjny plakat do druku, który każdy chciałby mieć!
May 15, 2018
18 kart do zdjęć na Instagram — do druku
18 kart do zdjęć na Instagram — do druku
May 08, 2018
Nasz pokój, którego nigdy nie widzieliście
Nasz pokój, którego nigdy nie widzieliście
April 16, 2018
Wiosenne plakaty z cytatami do druku
Wiosenne plakaty z cytatami do druku
April 04, 2018