Autor  

Kiedy ostatnio zrobiłaś „TO” dla siebie?


Ej, laski! Ostatnio na moim Stories zapytałam Was, czy pamiętacie o regularnych corocznych badaniach. Chodziło m.in. o cytologię i badanie piersi. I wiecie co? Spodziewałam się, że pewnie jest garstka osób, które „różnie ogarnia” coroczne badania, ale wynik ankiety sprawił, że przeszły mnie ciarki!

PAMIĘTAJ CO MASZ W STANIORZE I GACIACH!

Hej! Przywołuję do porządku i będę do Was teraz co jakiś czas gęgać! Niewiedza w żadnym wypadku nie jest lepsza od wcześnie wykrytej choroby! Często mowię, że fryz to zrobimy, gębę wymalujemy, szpony wypiłujemy, ale o tym co mamy w staniorze i majtach to już ciężej pomyśleć! 

Podejrzewam, że ze zwracaniem uwagi na to nasze kobiece cykle jest równie „rożnie”. Żeby oglądać swoje piękno w lustrze, naprawdę WARTO o siebie dbać i siebie znać!  Z taką myślą robiłam nowy planer och sekretnik. Oczywiście to mój sposób na motywację, bo wiem, że ładne rzeczy inspirują i mając do tego „pomoce” chętniej się organizujemy.

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby po prostu wziąć notes i wpisywać sobie podstawowe daty cyklu i planować kontrolne wizyty u lekarza oraz coroczne badania. O, albo zainstalować sobie do tego jakąś apkę (polecam Flo) lub po prostu użyć kalendarza w smartfonie. To tylko parę minut na insta mniej, serio. Jak słyszę, że ktoś nie ma czasu, to biorę palec wskazujący i robię taki gest ciągnięcia dolnej powieki, wiecie tak zwane „takiego wała” – zostaw na chwilę ten telefon, a na pewno będziesz mieć czas na TAK ważne rzeczy jak twoje zdrowie :))

A teraz usiądź i zastanów się — KIEDY ostatnio zrobiłaś TO dla siebie? To, czyli podstawowe badania — cytologię i badanie piersi? Niech ten wieczór będzie dla Ciebie rachunkiem sumienia, a jutro… Jutro wstań i zapisz się na badania. Nie ma nic piękniejszego niż zdrowie!


OCH SEKRETNIK — PLANER KOBIETY

Zrobiłam go, żeby Cię zainspirować. I ułatwić planowanie TYCH najważniejszych spraw. To 14 kart do druku, które możecie dostać tu. To planer skomponowany tak, by każda z nas miała specjalne miejsce przeznaczone tylko dla siebie. Znajdziecie w nim najbardziej kobiece wzory planów dnia, tygodnia i miesiąca, które są uniwersalne i mogą służyć bez względu na datę. Same ustalicie kiedy chcecie i potrzebujecie ich używać. Ponadto w paczce znajduje się kompleksowy zestaw trackerów do śledzenia naszego kobiecego cyklu. Wiem, jak ważne jest obserwowanie swojego organizmu, poznawanie go, zrozumienie, a co za tym idzie — zaprzyjaźnienie się z nim. W grafikach jest też miejsce na to, żeby zadbać o swoje zdrowie, pamiętać o badaniach i rejestrować swoje samopoczucie. Od zawsze głoszę tezę, że ładne rzeczy inspirują! Niech więc ten dziewczęcy i delikatny design zainspiruje Was do tego, żeby o siebie zadbać.

Po zakupie otrzymasz link do pliku z paczką ZIP, zawierającą 14 plików w formacie JPG. Wszystkie gotowe do samodzielnego wydruku. Można je wydrukować na domowej drukarce lub zrealizować wydruk w punkcie ksero lub drukarni.


LINK DO PACZKI:

▶︎ ▶︎ ▶︎ ▶︎ ▶︎ OCH SEKRETNIK — PLANER KOBIETY ◀︎ ◀︎ ◀︎ ◀︎ ◀︎

Link przenosi do strony, gdzie można kupić paczkę z produktem cyfrowym,
znajdziecie tam dokładne informacje oraz jego warunki użytkowania

 

CO WARTO WIEDZIEĆ?

  • Każdy rodzaj papieru jest odpowiedni do wydruku grafik.
  • Każdą stronę z paczki możesz wydrukować w takiej ilości, jaką tylko chcesz.
  • Domowe drukarki najczęściej nie mają możliwości zadrukowania całej strony oraz czasem mogą krzywo chwycić papier — powodować to może różnice w wielkości marginesu.
  • Grafikę można samodzielnie zmniejszyć do A5, np. przy ustawianiu opcji wydruku

Jeśli będziecie chcieli udostępnić je u siebie, to będę przeszczęśliwa
Wasza sympatia to dla mnie największa nagroda!

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Planer ewidencji zamrażarki + etykiety do druku
June 20, 2022
6 minimalistycznych plakatów do druku (free)
May 26, 2022
Planer domowego budżetu – 133 strony w PDF do druku
October 17, 2021
Planer akademicki 2021/22 do druku – 27 szablonów PDF
September 18, 2021
Planery miesięczne do druku — sierpień i wrzesień 2021
August 01, 2021
21 ZABAW DO DRUKU NA WIECZÓR PANIEŃSKI
July 04, 2021
3 plakaty z kosmosem do druku
May 18, 2021
Kalendarz ząbkowania do druku
Kalendarz ząbkowania do druku
May 01, 2021
40 kart pracy do druku z zabawami dla dzieci + BONUS!
40 kart pracy do druku z zabawami dla dzieci + BONUS!
April 09, 2021