Autor  

Kiedy ostatnio zrobiłaś „TO” dla siebie?


Ej, laski! Ostatnio na moim Stories zapytałam Was, czy pamiętacie o regularnych corocznych badaniach. Chodziło m.in. o cytologię i badanie piersi. I wiecie co? Spodziewałam się, że pewnie jest garstka osób, które „różnie ogarnia” coroczne badania, ale wynik ankiety sprawił, że przeszły mnie ciarki!

PAMIĘTAJ CO MASZ W STANIORZE I GACIACH!

Hej! Przywołuję do porządku i będę do Was teraz co jakiś czas gęgać! Niewiedza w żadnym wypadku nie jest lepsza od wcześnie wykrytej choroby! Często mowię, że fryz to zrobimy, gębę wymalujemy, szpony wypiłujemy, ale o tym co mamy w staniorze i majtach to już ciężej pomyśleć! 

Podejrzewam, że ze zwracaniem uwagi na to nasze kobiece cykle jest równie „rożnie”. Żeby oglądać swoje piękno w lustrze, naprawdę WARTO o siebie dbać i siebie znać!  Z taką myślą robiłam nowy planer och sekretnik. Oczywiście to mój sposób na motywację, bo wiem, że ładne rzeczy inspirują i mając do tego „pomoce” chętniej się organizujemy.

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby po prostu wziąć notes i wpisywać sobie podstawowe daty cyklu i planować kontrolne wizyty u lekarza oraz coroczne badania. O, albo zainstalować sobie do tego jakąś apkę (polecam Flo) lub po prostu użyć kalendarza w smartfonie. To tylko parę minut na insta mniej, serio. Jak słyszę, że ktoś nie ma czasu, to biorę palec wskazujący i robię taki gest ciągnięcia dolnej powieki, wiecie tak zwane „takiego wała” – zostaw na chwilę ten telefon, a na pewno będziesz mieć czas na TAK ważne rzeczy jak twoje zdrowie :))

A teraz usiądź i zastanów się — KIEDY ostatnio zrobiłaś TO dla siebie? To, czyli podstawowe badania — cytologię i badanie piersi? Niech ten wieczór będzie dla Ciebie rachunkiem sumienia, a jutro… Jutro wstań i zapisz się na badania. Nie ma nic piękniejszego niż zdrowie!


OCH SEKRETNIK — PLANER KOBIETY

Zrobiłam go, żeby Cię zainspirować. I ułatwić planowanie TYCH najważniejszych spraw. To 14 kart do druku, które możecie dostać tu. To planer skomponowany tak, by każda z nas miała specjalne miejsce przeznaczone tylko dla siebie. Znajdziecie w nim najbardziej kobiece wzory planów dnia, tygodnia i miesiąca, które są uniwersalne i mogą służyć bez względu na datę. Same ustalicie kiedy chcecie i potrzebujecie ich używać. Ponadto w paczce znajduje się kompleksowy zestaw trackerów do śledzenia naszego kobiecego cyklu. Wiem, jak ważne jest obserwowanie swojego organizmu, poznawanie go, zrozumienie, a co za tym idzie — zaprzyjaźnienie się z nim. W grafikach jest też miejsce na to, żeby zadbać o swoje zdrowie, pamiętać o badaniach i rejestrować swoje samopoczucie. Od zawsze głoszę tezę, że ładne rzeczy inspirują! Niech więc ten dziewczęcy i delikatny design zainspiruje Was do tego, żeby o siebie zadbać.

Po zakupie otrzymasz link do pliku z paczką ZIP, zawierającą 14 plików w formacie JPG. Wszystkie gotowe do samodzielnego wydruku. Można je wydrukować na domowej drukarce lub zrealizować wydruk w punkcie ksero lub drukarni.


LINK DO PACZKI:

▶︎ ▶︎ ▶︎ ▶︎ ▶︎ OCH SEKRETNIK — PLANER KOBIETY ◀︎ ◀︎ ◀︎ ◀︎ ◀︎

Link przenosi do strony, gdzie można kupić paczkę z produktem cyfrowym,
znajdziecie tam dokładne informacje oraz jego warunki użytkowania

 

CO WARTO WIEDZIEĆ?

  • Każdy rodzaj papieru jest odpowiedni do wydruku grafik.
  • Każdą stronę z paczki możesz wydrukować w takiej ilości, jaką tylko chcesz.
  • Domowe drukarki najczęściej nie mają możliwości zadrukowania całej strony oraz czasem mogą krzywo chwycić papier — powodować to może różnice w wielkości marginesu.
  • Grafikę można samodzielnie zmniejszyć do A5, np. przy ustawianiu opcji wydruku

Jeśli będziecie chcieli udostępnić je u siebie, to będę przeszczęśliwa
Wasza sympatia to dla mnie największa nagroda!

Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)

PODOBNE WPISY

Żona, mama, SZEF — plakat do druku
Żona, mama, szef — plakat do druku
June 21, 2019
Moja torba do szpitala — lista do druku
Moja torba do szpitala — lista do druku
April 15, 2019
Szakszuka na śniadanie lub lekki obiad + karta przepiśnika do druku
Szakszuka na śniadanie lub lekki obiad + karta przepiśnika do druku
March 21, 2019
Planer domowego budżetu – 22 szablony druku
Planer domowego budżetu – 22 szablony druku
January 26, 2019
2 najmodniejsze plakaty na 2019 rok do druku
2 najmodniejsze plakaty na 2019 rok do druku
January 16, 2019
Plakaty świąteczne do druku — edycja 2018
Plakaty świąteczne do druku — edycja 2018
December 05, 2018
Idealny sposób na ocieplenie sypialni
Idealny sposób na ocieplenie sypialni
November 20, 2018
Jak zrobić złoty wydruk na domowej drukarce?
Jak zrobić złoty wydruk na domowej drukarce?
November 08, 2018
Fit planer — produkt, o którym zawsze marzyłam
Fit planer — produkt, o którym zawsze marzyłam
November 02, 2018