Autor  

Naklejki na zeszyty – grafika do druku


Powroty do szkoły zaczęły się na dobre. Od poprzedniego tygodnia, w którym pojawiły się plany lekcji do druku, zastanawiałam się, jak jeszcze mogłabym umilić ten czas, który nie dla wszystkich jest ulubionym. Nie wiem jak Wy, ale ja zawsze lubiłam wracać do szkoły. W końcu można było wyciągnąć z szafki ulubiony piórnik i zacząć podpisywać zeszyty. I właśnie one zainspirowały mnie do kolejnego szkolnego projektu.

 
Tym razem przygotowałam darmowe naklejki na zeszyty. W komplecie jednego, uniwersalnego wzoru, znajdziecie etykiety do oznaczenia 30 przedmiotów. Plik do pobrania posiada również 8 pustych miejsc do wpisania np. przedmiotów specjalistycznych, których, jak podejrzewam, jest cała masa. Nie wiem ile już czasu minęło, od kiedy skończyłam szkołę, ale chyba sporo, bo nawet nie wiedziałam, że taki przedmiot jak Przysposobienie obronne nie istnieje! Ten czas leci jak szalony!
 
Na naklejkach znajdują się przedmioty z podstawówki, gimnazjum i liceum. Jestem przekonana, że każdy znajdzie coś dla siebie. Możecie wycinać je nieregularnie, niekoniecznie w prostokąt. Chciałam, żeby były nieco ciekawsze od tych, które możemy znaleźć w sklepach. Jeśli macie ochotę – dajcie mi znać na Instagramie, jak wyglądają Wasze zeszyty z moimi nalepkami
 
 

 
 
Grafiki są gotowe do pobrania z mojego Google Dysku, a link do nich znajdziecie powyżej. Przygotowane są w wysokiej jakości druku i formacie A4. Spokojnie można korzystać z nich niekomercyjnie i przekazywać linki do wpisu dalej (nie wolno odsprzedawać! :)). Żeby pobrać należy po prostu kliknąć na pobierz tutaj i ze strony, która się otworzy – zapisać na dysk.
 
Żeby uniknąć pytań – zaprojektowałam je w programie Adobe Photoshop. Ponieważ jednym z najczęściej padających pytań jest skąd mam kroje pisma, to przy okazji podaję stronę Design Cuts, na której je kupuję.
 
Enjoy!!

 

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

21 ZABAW DO DRUKU NA WIECZÓR PANIEŃSKI
July 04, 2021
3 plakaty z kosmosem do druku
May 18, 2021
Kalendarz ząbkowania do druku
Kalendarz ząbkowania do druku
May 01, 2021
Czapeczka tygrysek do druku na bal przebierańców
Czapeczka tygrysek do druku na bal przebierańców
February 08, 2021
Prezentownik 2020 – zabawki dla dzieci
November 20, 2020
Ulubione drewniane zabawki naszego malucha
Ulubione drewniane zabawki naszego malucha
September 25, 2020
Czapeczka tygrysek do druku na bal przebierańców
Jesienny lisek – czapeczka do druku dla dzieci
September 15, 2020
PLAKAT Z LENIWCEM DO DRUKU
PLAKAT Z LENIWCEM DO DRUKU
August 07, 2020
35 grafik „BACK TO SCHOOL” do druku
August 30, 2018