Autor  

Naklejki na zeszyty – grafika do druku


Powroty do szkoły zaczęły się na dobre. Od poprzedniego tygodnia, w którym pojawiły się plany lekcji do druku, zastanawiałam się, jak jeszcze mogłabym umilić ten czas, który nie dla wszystkich jest ulubionym. Nie wiem jak Wy, ale ja zawsze lubiłam wracać do szkoły. W końcu można było wyciągnąć z szafki ulubiony piórnik i zacząć podpisywać zeszyty. I właśnie one zainspirowały mnie do kolejnego szkolnego projektu.

 
Tym razem przygotowałam darmowe naklejki na zeszyty. W komplecie jednego, uniwersalnego wzoru, znajdziecie etykiety do oznaczenia 30 przedmiotów. Plik do pobrania posiada również 8 pustych miejsc do wpisania np. przedmiotów specjalistycznych, których, jak podejrzewam, jest cała masa. Nie wiem ile już czasu minęło, od kiedy skończyłam szkołę, ale chyba sporo, bo nawet nie wiedziałam, że taki przedmiot jak Przysposobienie obronne nie istnieje! Ten czas leci jak szalony!
 
Na naklejkach znajdują się przedmioty z podstawówki, gimnazjum i liceum. Jestem przekonana, że każdy znajdzie coś dla siebie. Możecie wycinać je nieregularnie, niekoniecznie w prostokąt. Chciałam, żeby były nieco ciekawsze od tych, które możemy znaleźć w sklepach. Jeśli macie ochotę – dajcie mi znać na Instagramie, jak wyglądają Wasze zeszyty z moimi nalepkami
 
 

 
 
Grafiki są gotowe do pobrania z mojego Google Dysku, a link do nich znajdziecie powyżej. Przygotowane są w wysokiej jakości druku i formacie A4. Spokojnie można korzystać z nich niekomercyjnie i przekazywać linki do wpisu dalej (nie wolno odsprzedawać! :)). Żeby pobrać należy po prostu kliknąć na pobierz tutaj i ze strony, która się otworzy – zapisać na dysk.
 
Żeby uniknąć pytań – zaprojektowałam je w programie Adobe Photoshop. Ponieważ jednym z najczęściej padających pytań jest skąd mam kroje pisma, to przy okazji podaję stronę Design Cuts, na której je kupuję.
 
Enjoy!!

 

Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)

PODOBNE WPISY

Prezentownik 2020 – zabawki dla dzieci
November 20, 2020
Ulubione drewniane zabawki naszego malucha
Ulubione drewniane zabawki naszego malucha
September 25, 2020
Jesienny lisek – czapeczka do druku dla dzieci
Jesienny lisek – czapeczka do druku dla dzieci
September 15, 2020
PLAKAT Z LENIWCEM DO DRUKU
PLAKAT Z LENIWCEM DO DRUKU
August 07, 2020
35 grafik “BACK TO SCHOOL” do druku
August 30, 2018
Plany lekcji do druku 4 wzory — edycja 2018
Plany lekcji do druku 4 wzory — edycja 2018
August 15, 2018
Otworzyłam mój sklep! Zapraszam do OCH PASTEL
June 27, 2018
Plany zajęć do druku dla studentów — studia dzienne i zaoczne
September 20, 2017
Girlanda z alfabetem + polskie znaki i cyfry
Girlanda z alfabetem + polskie znaki i cyfry
September 06, 2017