Autor  

Zakładki do książek piórka – grafika do druku


Cykl szkolny rozhulał się w tym roku tak niesamowicie, że po raz kolejny przychodzę z projektem grafik do druku. Po planach lekcji i naklejkach na zeszyty, tym razem przygotowałam proste do wykonania zakładki do książek, o które wiele osób pytało. Jestem przekonana, że będą one idealne nie tylko dla uczniów, ale dla każdego książkomaniaka
 
Sama uwielbiam czytać książki. Niestety, często gubię zakładki, które dostałam lub kupiłam. Zaginam wtedy rogi, chociaż wiem, że to bezczeszczenie książek! Zawsze mam na to idealne wytłumaczenie – było późno i nie chciało mi się wstawać z łóżka, a usypiając bałam się, że nie będę rano wiedziała gdzie skończyłam. Też tak macie? Mam nadzieję, że te zakładki, które wycięłam dla siebie, będą mi dobrze służyć, a mój mąż nie znajdzie już na półce lektury z pozaginanymi kartkami.
 
Jeśli tak jak ja – lubicie piórka i pastele, to mam nadzieję, że podzielicie się ze mną zdjęciami czytanych książek (oraz zakładek do nich używanych) na Instagramie! Uwielbiam oglądać jak wyglądają u Was moje projekty. Plakaty dla księżniczek prezentują się u wszystkich cudnie i jestem zachwycona, że tak przypadły go gustu!
 

 
 

 

 
 
Grafiki są gotowe do pobrania z mojego Google Dysku, a link do nich znajdziecie powyżej. Przygotowane są w wysokiej jakości druku i formacie A4. Spokojnie można korzystać z nich niekomercyjnie i przekazywać linki do wpisu dalej (nie wolno odsprzedawać! :)). Żeby pobrać należy po prostu kliknąć na pobierz tutaj i ze strony, która się otworzy – zapisać na dysk. Żeby uniknąć pytań – zaprojektowałam je w programie Adobe Illstrator. Ponieważ jednym z najczęściej padających pytań jest skąd mam kroje pisma, to przy okazji podaję stronę Design Cuts, na której je kupuję.
Enjoy!!

 

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

40 kart pracy do druku z zabawami dla dzieci + BONUS!
40 kart pracy do druku z zabawami dla dzieci + BONUS!
April 09, 2021
Wyzwanie z grafiką do druku — czytam więcej niż...
Wyzwanie z grafiką do druku — czytam więcej niż…
December 28, 2020
Jesienno-zimowe zakładki do druku — edycja 2019
Jesienno-zimowe zakładki do druku — edycja 2019
October 27, 2019
Idealny sposób na ocieplenie sypialni
Idealny sposób na ocieplenie sypialni
November 20, 2018
35 grafik „BACK TO SCHOOL” do druku
August 30, 2018
Plany lekcji do druku 4 wzory — edycja 2018
Plany lekcji do druku 4 wzory — edycja 2018
August 15, 2018
18 kart do zdjęć na Instagram — do druku
18 kart do zdjęć na Instagram — do druku
May 08, 2018
Noworoczne zakładki do książek — 4 wzory
Noworoczne zakładki do książek — 4 wzory
December 28, 2017
Jesienne zakładki do książek — edycja 2017
October 04, 2017