Autor  

Plakaty na prezent parapetówkowy


Plakaty na prezent parapetówkowy, to idealne rozwiązanie, kiedy idziecie do znajomych, którzy właśnie wprowadzili do nowego mieszkania! Jeśli zastanawiacie się co takiego moglibyście im podarować, żeby było miłe dla oka, bardzo serdeczne, ale i nie za bardzo zobowiązujące, to moje plakaty z sentencjami o domu, sprawdzą się fantastycznie! W pięknej ramce, która wpasuje się w styl obdarowywanych, obrazek będzie wyglądał imponująco. Do tego bukiet ciętych lub doniczkowych kwiatów i mamy prezent idealny! Możemy podarować je również na inne okoliczności. Za kilka dni Dzień Mamy, a za miesiąc Dzień Taty! Z okazji tego pierwszego, przygotowałam już do pobrania projekty laurek oraz urocze bileciki do prezentów.

Ciągle piszecie mi, że bardzo się Wam podobają projekty, które znajdujecie na naszym blogu. Za każdym razem jest mi miło słuchać takich opinii Największą popularnością cieszą się czarno-białe plakaty motywacyjne! Dlatego plakaty na prezent na parapetówkę, możemy określić kontynuacją serii. Uniwersalne kolory powinny dopasować się do każdego wnętrz. O, a przy okazji przypomnę Wam jeszcze o pomyśle, który wywołał duży entuzjazm, czyli projekt karteczek z danymi Wi-Fi dla gości. Z takim zestawem nasze domy będą najpiękniejsze!

 

 

 


Pobieranie plakatów


➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


➤  Pobierz grafiki:

Plakaty na prezent parapetówkowy

PLAKAT „Wszędzie dobrze…”

PLAKAT „Dom jest tam gdzie Ty jesteś”

PLAKAT „Ludzie, których kocham”


Projekty są gotowe do pobrania z linków, które znajdziecie powyżej. Tak jak zawsze, zaprojektowałam wszystko w programie Adobe Photoshop – odpowiadam od razu, bo często pojawiają się o to pytania

  • Nie zmieniam kolorów ani wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedyną wersją plakatów motywacyjnych
  • Pliki do pobrania są w formacie JPG
  • Rozmiar plików to A4 (210x297mm)
  • Wszystkie posiadają wysoką jakość do druku, można je drukować w każdej mniejszej wielkości (ewentualnie większej, do 30% powiększenia nie powinny tracić na jakości)
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy i znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci

Często widzę na Waszych kontach na Instagramie moje plakaty. Każde oznaczenie sprawia mi ogromną radość. Część z Was dało mi znać, że nawet w programie Doroty Szelągowskiej, użyto moich plakatów do wystroju pokoju. Muszę teraz polować na odcinek, w którym się one pojawiły. Jeśli znacie, to dajcie mi znać, okej?

Dajcie też znać w komentarzach, jak Wam się podobają plakaty
i czy je wykorzystacie u siebie albo jako prezent dla bliskich!!

magda

 

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

6 minimalistycznych plakatów do druku (free)
May 26, 2022
21 ZABAW DO DRUKU NA WIECZÓR PANIEŃSKI
July 04, 2021
3 plakaty z kosmosem do druku
May 18, 2021
Kobiece plakaty typograficzne w stylu boho do druku
Kobiece plakaty typograficzne w stylu boho do druku
February 12, 2021
Plakaty świąteczne w stylu boho do druku — edycja 2020
Plakaty świąteczne w stylu boho do druku — edycja 2020
December 03, 2020
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Aqua Flex
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Flex Aqua
November 25, 2020
Prezentownik 2020 – zabawki dla dzieci
November 20, 2020
PLAKAT Z LENIWCEM DO DRUKU
PLAKAT Z LENIWCEM DO DRUKU
August 07, 2020
Planer akademicki z kalendarzem 2020/21 do druku
August 05, 2020