Autor  

Przez różowe okulary #3


Sporo w końcówce akademickiego roku pracy. Nie mówiąc już o tym, że miałam dużo pracy w domu, które mogliście obserwować choćby w postach o metamorfozach biura. Dlatego postanowiłam odczekać z nowymi internetowymi odkryciami i przydatnymi stronami, aby to, co będzie w trzecim wydaniu Przez różowe okulary, było jak najfajniejsze. Zgromadziłam tyle linków, że muszę się już nimi z Wami podzielić. Chcecie zobaczyć co ciekawego wpadło mi ostatnio w ręce?

Tym razem trochę polskiej muzyki niezależnej. Kocham ją i cieszę się, kiedy odkrywam nowych muzyków niebojących się zmierzyć z brzmieniem i melodyjnością naszej ojczystej mowy. Poza tym jest tutaj jeszcze bardzo tania (bo nic niekosztująca) wycieczka na Marsa! Coś niesamowitego! No i coś, co absolutnie pokochałam — rzecz dla zakochanych, całuśnych i kochających sztukę…

  • Free Online Graph Paper to takie miejsce, gdzie można sobie wygenerować i ściągnąć PDFa ze stroną w kratkę, linię, hexy, kropki, pięciolinię, wykres polarny, matrycę pod storyboardy, papier milimetrowy… No i wiele, wiele innych takich. Są też kalendarze, ale ładniejsze i lepsze znajdziecie u mnie na blogu!
  • Obawiam się, że podróż na Marsa dla mnie pozostanie w sferach marzeń. Nie przyjdzie mi nigdy pospacerować po czerwonych pustyniach, ale dzięki portalowi 360cities mogę pooglądać sobie panoramy tej pięknej planety i trochę pozwiedzać! Sami zobaczcie, jakie to jest cudowne! Pod tym linkiem panorama z widokiem na Drogę Mleczną.
  • Oglądaliście Idola? Była tam taka fajna, młoda dziewczyna. Kupiła mnie swoją skromnością, talentem i urokiem osobistym. Internet podpowiedział mi niedawno wideoklip, w którym Karolina Artymowicz jest dokładnie taka, jaka mi się podoba — nieco nieobecna i zachowawcza… Przy okazji odkryłam zespół Create

 • Jest też cudowna i nieco poplątana Patrycja Jewsienia! Zawsze wielki plus za śpiewanie w ojczystej mowie,
 • Romantycznie teraz się zrobi. Pochodząca z Australii grupa kreatywna, Heckler zebrała 120 artystów z całego świata. Narysowali oni, w swoim wyjątkowym, stylu całującą się parę. Coś cudownego! Kolorowa, emocjonująca i niebanalna wizja miłości. Do tego na stronie jest lista artystów (z linkami). A grzebiąc głębiej łatwo znaleźć inne akcje tej grupy.
 • Strasznie mnie rozbawił rudy kot na obrazach w pierwszym wpisie. Mam teraz jednak coś dużo fajniejszego! W galerii Melindy Cooper mamy obrazy kotów, psów i innych zwierzątek. Coś wspaniałego!
 • I jeszcze jedna rzecz na lato! Nie wiem jak Wy, ale w taką pogodę mam ochotę na najlepsze bezalkoholowe mojito — i Wam też je polecam!

PS. Jeśli macie jakieś fajne znaleziska, możecie śmiało podzielić się nimi tutaj na blogu!

Enjoy!!

Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)

PODOBNE WPISY

Przez różowe okulary #2
Przez różowe okulary #2
April 19, 2017
Przez różowe okulary #1
Przez różowe okulary #1
March 30, 2017
 • Od kilku dni coś za mną chodziło, dzięki Tobie już wiem co! Mohito! W ciąży tęsknie spoglądam na niektóre półki, Twoje mohito jest czymś, czego bardzo potrzebuję

 • Bardzo lubię tę serię! :)))) Fajne treści!

 • Kasia

  Trafiłam tu właściwie przez przypadek, ale jak przeczytałam, że lubisz muzykę Create to możesz być pewna, że zostanę na dłużej. Dodaję do ulubionych Pozdrawiam
  Przy okazji zapraszam też do siebie na http://rabatdladomu.com.pl