Autor  
DIY

18 ekstra bibliotek z gifami na Instagram Stories


Jakiś czas temu zrobiłam sobie wycieczkę po 18 ekstra bibliotek z gifami na Instagram Stories. Pewnie część z Was wie, a dla innych będzie to nowość. Żeby na Instagramie dogrzebać się do naprawdę fajnych gifów do Stories, trzeba wiedzieć jak wyszukiwać biblioteki. Jest ich ogrom, a hasła, które należy wpisać w pasek wyszukiwania gifa, są naprawdę przeróżne. Czasami wręcz przedziwne!

Jak zatem dostać się do biblioteki gifów jednego twórcy? Jest na to metoda! Trzeba udać się na internetowe poszukiwania i stworzyć sobie listę haseł, które są jak klucz do tajemniczego ogrodu. Można dzięki temu stworzyć fajne i spójne Insta Stories.

Zrobiłam to za Was – przejrzałam w sieci dziesiątki bibliotek gifów do Stories! Wybrałam te najfajniejsze, które są dość bogate i mają dobrej jakości grafiki. Od teraz nie musicie być skazani na męczące wymyślanie haseł. Dzięki mojej liście możecie tworzyć inspirujące i kolorowe treści na Stories! Zapiszcie sobie tę listę. Ona naprawdę doda Wam mocy!

Jeśli zechcecie ją u siebie udostępnić, oznaczyć mnie na insta @mypinkplum, a tym samym docenić moją pracę, będzie mi bardzo miło

Częstujcie się i bawcie z nimi znakomicie!


18 ekstra bibliotek z gifami na Instagram Stories

 1. gladdest
 2. muchable
 3. ohlalalita
 4. greentodori
 5. lidiaontheroad
 6. happpyal
 7. saramaese
 8. ateliermouette
 9. lizaproch
 10. malenaflores
 11. doodlganger
 12. addinaf
 13. megantje
 14. rizzylydick
 15. foopklo
 16. plantethic
 17. zoewodarz
 18. helen

Podgląd do bibliotek zrobiłam na screenach poniżej, żebyście mogli mieć wgląd co fajnego się w każdej z nich znajduje! Ich nazwy wpisujecie w pasku, w którym szuka się gifów. W większości trzeba podać całą nazwę, żeby pojawiła się biblioteka.


Enjoy!!

MOJE GRAFICZNE PORADY:

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Moich 6 instagramowych sekretów, których nie powinnam zdradzać
Moich 6 instagramowych sekretów, których nie powinnam zdradzać
November 06, 2017