Autor  

Dziś mam ochotę na… wiosnę!


Wielkanoc za pasem. Wszędzie pełno żonkili, tulipanów oraz zielonego i żółtego. Taka magiczna pora, kiedy mam ochotę naładować energią całe mieszkanie. Dobrze, że jakiś czas temu pojawiły się u mnie malowane buteleczki DIY, które mają wystarczająco energetycznego potencjału, aby nacieszyć oko. Do tego przykicał idealnie żółty króliczek i tak oto powstała pierwsza w tym roku wiosennie/wielkanocna aranżacja. 
Ostatnio też jestem oczarowana czarno-białymi geometrycznymi deseniami. Powoli pojawiają się w moim otoczeniu. W zestawieniu z mocnymi kolorami, na które zrobiłam miejsce w mieszkaniu. Moje uwielbienie do bieli, szarości i odcieni brązu jest wielkie, obiecuję, że nie zmaleje. Są one przecież idealną bazą do wkomponowywania różnokolorowych dodatków i budowania nowego nastroju w zależności od samopoczucia czy pory roku.

Tak więc teraz szafka i telewizor zyskały miłe towarzystwo, w najbardziej wiosennych odcieniach. Swoją drogą zawsze mam problem z tym miejscem w mieszkaniu, gdzie znajduje się telewizor. Wielkie, wąskie i plastikowe pudlisko, którę lubię, ale nie jest to zbyt piękny i okazały „mebel”. Przynajmniej nie w odniesieniu do całego delikatnego-skandynawsko-eklektyczno-prowansalskiego stylu. Staram się jak  mogę, dlatego w planach na wiosnę jest wielka przemiana dotychczasowej białej szafeczki pod RTV. Trzymajcie kciuki, żeby czas i inspiracje dopisały!
Połowa tygodnia już za nami, oby do soboty!
Buziaki!
dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

59 pastelowych must have z wyprzedaży
59 pastelowych must have z wyprzedaży
July 16, 2019
3 style: dodatki na taras
3 style: dodatki na taras
April 25, 2017
5 bukietów w wazonach na ścianę
April 09, 2017
3 bukiety, które możesz zrobić w filiżance
February 28, 2017
11 dodatków do domu za (prawie) pół ceny
November 23, 2016
DIY słoiczki na słodkości z etykietkami do druku
September 05, 2016
Wnętrzarskie zdobycze z letnich wyprzedaży
July 21, 2016
Obrazki dla kawoszy — do druku
May 02, 2016
Girlanda z róż
April 21, 2016