Autor  

5 bukietów w wazonach na ścianę


Kwiaty to moja słabość. Zaraz obok kawy i kotów. Wszystko na literę K! Nawet mąż ❤︎ Zawsze staram się mieć w domu przynajmniej jeden wazon świeżo ściętych kwiatów. Zwykle jest to eustoma, która potrafi przetrwać nawet dwa tygodnie! Sezonowo pojawiają się także ukochane jaskry czy hortensja. Wazonów mam pod dostatkiem, lubię też dekorować mieszkanie w nietypowy sposób, co pokazałam w poście z propozycjami bukietów w filiżance. Teraz jednak pojawiła się u mnie dekoracja ścienna, która od razu skradła Wasze serca na Instagramie — wazony, które zawiesza się na ścianie! Stanowczo dodały one salonowi więcej wiosennego uroku.

Wazoniki są tak śliczne, że od razu wpadłam na pomysł przygotowania posta z propozycjami bukietów, które można w nich zaaranżować. Do projektu zaprosiłam mojego przyjaciela Damiana, który podarował mi te dwa cudne drobiazgi. Tak! Tego samego Damiana, którego przedstawiałam Wam ostatnio przy okazji wpisu z metamorfozą mojego biura. Świetnie dogadujemy się w kwestii designu i łączy nas miłość do roślin! Już nie mogę doczekać się planu projektowania tegorocznego balkonu, bo również będziemy robić go wspólnie. I mam nadzieję, że i tym się z Wami podzielę!

Przy tak wspaniałej dekoracji można dać się ponieść fantazji! Pomysłów na aranżacje mieliśmy wiele — od posadzenia sukulentów, przez włożenie roślin z korzeniami, jedynie zamoczonymi w wodzie, po tworzenie przepięknych bukietów z kwiatów ciętych. Ostatecznie wyszło 5 propozycji, które uzupełnione są o dodatkową dekorację. Poslużyły nam tutaj moje plakaty, ulubione poroże, mocno dekoracyjna ramka na zajęcie oraz szklana ramka z prawdziwymi piórkami.


DRUKOWANE DODATKI


Grafiki, które towarzyszą projektowi to grafiki, które przygotowałam już jakiś czas temu i możecie pobrać jest w poście z  czarno-białymi designerskimi plakatami.


1. RÓŻOWE JASKRY I KALINA


5 bukietów w wazonach na ścianę


2. EUKALIPTUS3. GERBERY4. SZAFIRKI Z CEBULKAMI5. SCINDAPSUSInformacyjnie podaję skąd są wazony, bo na pewno będziecie ciekawi
Można dostać je w BoConcept, seria nazywa się Clean.


Dajcie znać jak Wam się podobają nasze propozycje!

Enjoy!!

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Planer ewidencji zamrażarki + etykiety do druku
June 20, 2022
Planer domowego budżetu – 133 strony w PDF do druku
October 17, 2021
Planer akademicki 2021/22 do druku – 27 szablonów PDF
September 18, 2021
Moja kolekcja ceramiki w kolorze kobaltowym
August 10, 2021
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Aqua Flex
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Flex Aqua
November 25, 2020
Lekki fioletowy tort jagodowy z bzem lilak
Lekki fioletowy tort jagodowy z bzem lilak
May 14, 2020
Rozszerzanie diety malucha — przydatne gadżety na początek
Rozszerzanie diety malucha — przydatne gadżety na początek
January 30, 2020
Planer Mamy do druku oraz 3 darmowe plakaty rodzinne
Planer Mamy do druku oraz 3 darmowe plakaty rodzinne
November 15, 2019
Darmowe plakaty jesienne do druku — edycja 2019
Darmowe plakaty jesienne do druku — edycja 2019
September 21, 2019