Autor  

Kwiecień plecień… Oby plótł słońce!


Żonkile i bazie. Sezon wielkanocny został u nas oficjalnie rozpoczęty! Nie mniej jednak te drugie nie przetrwały u nas próby czasu. Koty dały radę, a teraz potykam się o patyczki… Dobrze, przynajmniej sprawiłam tym draniom zabawkę i teraz leżą zmęczone kocie zwłoki – wyszalały się za wszystkie czasy! 
Dzięki temu będę mogła zmienić w spokoju firanki. W końcu gładkie i w końcu białe. Znudziły mnie koronkowe w kolorze ecru. Tak bardzo, że nie wiem kiedy do nich wrócę. Mam tylko nadzieję, że te gładkie nie zostaną poszatkowane pazurkami w koronki… Czy kociary też mają ten problem? Poprzednia próba posiadania gładkich firan to też było fiasko. Liczę na jakiś cud i nagłą poprawę zachowania kotów. Dodam tylko, że obcinanie pazurków nie daje wiele, kikutkami czynią tę samą szkodę, cholery jedne. 

Dziś mam tak wielką ochotę cieszyć się słońcem! W planach na kwiecień jest poszaleć na balkonie. Nie wiem jeszcze jakie kwiaty się na nim pojawią, to będzie żywioł, ale wiem, że piękne osłonki czekają już na mnie w Ikea! Jestem totalnie zakochana w białych i nie wiem czemu nie kupiłam ich w zeszłym roku. Nie mogę się doczekać, najchętniej pobiegałbym po nie już!

Źródło: Ikea.pl
Kochani, życzę Wam słonecznego wtorku i udanego tygodnia!

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Wielkanocna gra do wydruku — ”Szukanie Zajączków”
April 12, 2017
Girlanda wiosenna do druku + instrukcja montażu
April 03, 2017
Bileciki na prezenty wielkanocne
March 26, 2016
Girlanda wielkanocna do druku
March 23, 2016
4 proste pomysły na dekorację kieliszków
May 04, 2015
3 wiosenne plakaty do druku!
March 30, 2015
Wielkanoc – minimalistycznie i inspirująco.
April 19, 2014