Autor  

Chusteczki „Na wzruszenia!” do druku


Dzień ślubu wspominam jako jeden z najpiękniejszych i jeden z najbardziej wzruszających dni w życiu. Dla nas i dla bliskich. Dlatego postanowiłam do Was przybyć ze ślubnym DIY, które wymyśliłam sama i zrealizowałam na swoim ślubie, choć nawet nie przypuszczałam, że pudełko chusteczek „Na wzruszenia” przyda się tak bardzo. Nie jedna ciocia składając życzenia miała łzy w oczach, więc pudełeczko poratowało makijaże i nie tylko
Co należy przygotować?
  1. Drukujemy dwie takie same etykietki z dostępnych darmowo w tym poście (jedna ma wymiary 22 x 6,5 cm i na kartce A4 zmieszczą się spokojnie 3 sztuki). Można to zrobić na domowej drukarce albo udać się do jakiegoś punktu drukarskiego i wydrukować ją na papierze samoprzylepnym lub folii (będzie trwalsza).
  2.  Zaopatrujemy się w pudełko chusteczek higienicznych. Etykietki mają wymiar klasyczny, podany wyżej, ja te moje nakleiłam na chusteczki firmy Velvet, ale powinny pasować do większości opakowań dostępnych na rynku, które są prostokątne.
  3. Bierzemy w łapki klej (chyba, ze drukowaliśmy na papierze samoprzylepnym) i nalepiamy naszą etykietkę na pudełeczko z obu stron.
  4. Wyszukujemy kochaną kuzynkę, która zostanie operatorem pudełeczka podczas składania przez gości życzeń oraz ratownikiem ociekających łez

 

POBIERZ TUTAJ
POBIERZ TUTAJ
POBIERZ TUTAJ

 

Do wyboru jest 3 różne wersje kolorystyczne, ponieważ chciałabym, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Mam nadzieję, że wzory przypadną Wam do gustu, ponieważ planuję zaprojektowanie w tych motywach całej serii grafik ślubnych do druku, które znajdą się w zakładce Stylowy Ślub.
Dajcie znać czy skorzystacie drogie przyszłe Panny Młode
Buziaki i pozdrowienia,
dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Wakacyjne zakładki do książek
June 30, 2016
Ozdobne ramki passe-partout
June 02, 2016
Najlepsze czcionki do zaproszeń z polskimi znakami
May 08, 2016
Girlanda z róż
April 21, 2016
Upominki dla gości — bileciki do druku
April 19, 2016
Winietki na stół — 4 wzory do druku
April 03, 2016
Kartki na podziękowania — do druku
March 31, 2016
Girlanda z alfabetem — do druku wzór chłopięcy
February 15, 2016
5 prezentów walentynkowych last minute
February 10, 2016