Autor  
DIY

Kartki na podziękowania — do druku


Dziękowanie to ładny zwyczaj, którego należy uczyć od małego. Umiejętne dziękowanie jest nawet pewną formą sztuki. Każde “Dziękuję!” traktujmy poważnie. Bądźmy w tym szczerzy, bo jego adresaci na to zasługują. Dziękujmy za rzeczy drobne, a kiedy przyjdzie potrzeba, że nasze podziękowanie wymaga “poważniejszego”, bardziej trwałego gestu, warto utrwalić naszą wdzięczność na papierze. Możecie pójść do kwiaciarni albo sklepu papierniczego, tam znajdziecie wzory na różne okazje. Ale możecie też wpaść do nas na bloga, gdzie ściągniecie wzory, które wydrukujecie i podarujecie temu, do kogo czujecie wdzięczność. Przygotowałam je dla Was prosto z serca, bo ostatnio mam za co dziękować!

Można je wykorzystać na różne okoliczności, świetnie sprawdzą się jako podziękowania dla gości weselnych, o inspiracje do których często mnie pytacie. Przygotowałam dwa różne wzory, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jeden z nich jest z uwielbianymi przez wszystkich akwarelowymi kwiatami. Drugi natomiast zaprojektowałam w wersji czarno-białej, gdzie tłem jest motyw tablicy kredowej. Mam nadzieję, że oba przypadną Wam do gustu.

karteczki-z-podziekowaniami


wzor-kartki-na-podziekowania

kartka_z_podziekowaniamiszablon-na-podziekowania


Pobieranie kartek


➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


➤  Pobierz grafikę:

WZÓR 1 — AKWARELOWE KWIATY

WZÓR 2 — CZARNO-BIAŁY


Projekty są gotowe do pobrania z linków, które znajdziecie powyżej. Tak jak zawsze, zaprojektowałam wszystko w programie Adobe Photoshop – odpowiadam od razu, bo często pojawiają się o to pytania

  • Nie zmieniam kolorów ani wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedyną wersją kartek z podziękowaniami
  • Pliki udostępnione są w formacie JPG
  • Przygotowane są w wysokiej jakości druku, możecie je drukować w każdej mniejszej wielkości (ewentualnie większej, do 30% powiększenia nie powinny tracić na jakości)
  • Zalecam drukowanie na papierze o większej gramaturze (ok. 240g, czyli np. blok techniczny)
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy i znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

 

Dziś, po wyjściu ze szpitala, mam ochotę dziękować wszystkim! Za zdrowie, za wsparcie, za dobre myśli.
Ten post i grafiki niech będą moim podziękowaniem dla moich czytelników!

Enjoy!!

Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)

PODOBNE WPISY

3 proste gry na rozkręcenie imprezy
3 proste gry na rozkręcenie imprezy
August 10, 2017
Pocztówki na Dzień Matki do druku
May 23, 2017
Wiosenne zakładki do książek
April 21, 2017
MEGA poradnik — prezenty dla niej
February 24, 2017
Kartka i plakat na walentynki
February 02, 2017
Grafika na Dzień Babci i Dziadka — ramka na zdjęcie
January 17, 2017
5 pomysłów DIY na świąteczny upominek dla gości
December 08, 2016
MEGA poradnik prezentowy
December 05, 2016
Etykiety do prezentów świątecznych
November 29, 2016