Autor  

Dodatki w stylu glamour


Od romantycznych koronek do stylu glamour wystarczy postawić jeden krok. W moim przypadku jest to w zasadzie maly kroczek. I postawiłam go w tym tygodniu, ponieważ w ofercie klubu zakupowego WESTWING, do którego jak zwykle Was zapraszam, pojawiły się dodatki w bieli, czerni oraz srebrze i absolutnie skradły moje serce! 
Tym razem zakupiłam kilka drobiazgów do swojej sypialni. W planach jest jej wielkie przeobrażenie w iście elegancki styl, z nutką romantyczności oczywiście, po prostu chciałabym, żeby było bardziej glam. Dodatki muszą (!) pasować do żyrandola, króla tego pomieszczenia Dlatego z wielka niecierpliwością czekam na zamówienie. Przy okazji też stworzyłam moodboard z rzeczami, które wpadły mi w oko i tworzą moją małą listę marzeń. Gdybym tylko miała miejsce i mogła pomieścić je wszystkie … Sami wiecie :) 

1) Filiżanki w kropki lub w pepitkę. Oba te wzory są ponadczasowe. Szczególnie pepitka, która pojawia się ostatnio coraz częściej. Mnie to cieszy, bo bardzo lubię jej formę. Już sobie wyobrażam, jak mąż serwuje mi poranne śniadanie z ulubioną kawą w TAKIEJ filiżance
2) Ten dekoracyjny świecznik w kształcie budzika jest absolutnym cudem. Jest olbrzymi i już oczami wyobraźni widzę, jak moje koty zwalają go na ziemie i roztrzaskują, dlatego się na niego nie zdecydowałam. Nie mniej jednak jest on przepiękny i zakochałam się w nim!
3) Wazon w bieli i srebrze. Bardzo spodobała mi się jego kolorystyka i eliptyczny kształt. Świetnie wyglądałby z białymi kwiatami albo np. zielonymi hortensjami. Oh, sam w sobie też jest niezwykłą ozdobą.
4) Tym świecznikom nie mogłam się oprzeć i zamówiłam aż dwa. W planach jest, żeby stanęły na parapecie i do kompletu zamówiłam osłonkę na doniczkę do dokładnie takim samym stylu. Stwierdziłam, że w mieszkaniu brakuje mi własnie takich świeczników na wielkie świece. Oby tylko koty trzymały się od nich z daleka!
5) Kocham białe meble, wiecie to, ale ta czarna, lakierowana konsola… Jest idealna! Aktualnie mam w mieszkaniu mebli, a mebli… I jeszcze czekam na meble od SFmeble, które były moją nagrodą w Blog Roku Dlatego musiałam się powstrzymać, ale już chodzi mi po głowie myśl co by tu przemalować….
6) i 7) Puchata podusia i koc w czarno-białą kratę. To jest dla mnie zestaw tekstyliów oddających najbardziej styl glam. Szczególnie poducha, to taka wisienka na torcie. Jest piękna i już! Ten koc.. jeszcze się waham, bo mam na niego wielką chrapkę…!
Latarenki na nóżce są zawsze piękne, podobna zamówiłam do świeczników z punktu 4 Chcę zrobić na parapecie mała oazę światła w otoczeniu białych storczyków.
9) Czarna lampa do czarnej konsoli. Po prostu!
10) Szukam fotela do salonu. Ten bardzo pasuje swoją prostotą do dodatków z moodboardu, ale sama nie wiem czy sprawdziłby się w moim salonie. Ma przepiękną prostą formę, jest w niej coś zachęcającego
dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Moja kolekcja ceramiki w kolorze kobaltowym
August 10, 2021
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Aqua Flex
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Flex Aqua
November 25, 2020
Planer Mamy do druku oraz 3 darmowe plakaty rodzinne
Planer Mamy do druku oraz 3 darmowe plakaty rodzinne
November 15, 2019
Darmowe plakaty jesienne do druku — edycja 2019
Darmowe plakaty jesienne do druku — edycja 2019
September 21, 2019
59 pastelowych must have z wyprzedaży
59 pastelowych must have z wyprzedaży
July 16, 2019
2 najmodniejsze plakaty na 2019 rok do druku
2 najmodniejsze plakaty na 2019 rok do druku
January 16, 2019
Jesienna wishlista — dom, szafa, dusza i ciało
Jesienna wishlista — dom, szafa, dusza i ciało
September 11, 2018
Grafiki z łabędziami — darmowe plakaty do druku
Grafiki z łabędziami — darmowe plakaty do druku
August 21, 2018
och outfit! 3 dziewczęce darmowe plakaty do druku
July 04, 2018