Autor  

Noworoczne zakładki do książek — 4 wzory


Z radością mogę w końcu usiąść i spokojnie się zastanowić. Spojrzeć na bloga i podsumować ten rok. Po Świętach dopiero zaczynam odpoczywać, ale bez wątpienia czuję się naładowana pozytywnymi emocjami na nadchodzący 2018. Bardzo dużo udało mi się osiągnąć w pracy nad blogiem. Między innymi powstały kolejne wpisy z rekordową ilością pobrań, czyli 21 szczęśliwych historii i kolejna edycja planów lekcji. Jednocześnie postanowiłam nieco zwolnić i skupić się na innych sprawach. I jest mi z tym znacznie lepiej. Nie weszłam jeszcze w tryb slowblogingu, ale w tym roku wyraźnie publikowałam na blogu rzadziej. Za to obszerniej i z nową, mam nadzieję jeszcze lepszą jakością. Do tego postanowiłam poszerzyć swoje horyzonty i rozpoczęłam studia doktorancie. Uh! Działo się. I najbliższy rok wcale nie zapowiada się mniej pracowity. Z czego oczywiście jestem przeszczęśliwa, żeby nie było!

Mijający rok zaczęłam od obietnicy, że będę szukała spokoju. Przy okazji na Waszych ścianach wylądowały moje nastrajające plakaty. Pamiętacie “Wdech, wydech”? Ważne w życiu jest to, by odnajdywać drobne przyjemności. Takie “głupotki”, które sprawiają radochę i na które możemy sobie pozwolić na nowo w dorosłym życiu. Ja tak odnalazłam farby akwarelowe. Jest to znakomita odskocznia od dnia codziennego.

W ostatnim wpisie w tym roku postanowiłam przygotować projekt zakładek do książek. Z myślą o pięknych i pachnących nowością książkach, które pojawiły się przez te Święta na naszych półkach. Do końca roku planuję już nic nie robić, tylko zasiąść na kanapie z książką i podróżować po literackich krainach. Albo oglądać seriale. O tak, seriale obowiązkowo.


➤ Spodobały Ci się zakładki? Udostępnij je znajomym!MOJE TYPY NA 2018


01 Macocha   |   02 Bagdad. Miasto pokoju, miasto krwi
03 Kolekcja nietypowych zdarzeń   |   04 Wielki ogarniacz życia

 05 Wszystkie moje kobiety   |   06 Już mnie nie oszukasz
07 Purezento   |    08 Dzielnica występku

09 Kuchenny kredens   |  10 Food Pharmacy. Przepisy   |   11 Hummusy i pasty   |   12 Zdrowa woda

Każda z tych książek jest na mojej liście do przeczytania i tylko ogromną siłą woli powstrzymuję się od powiększania mojej kupki wstydu. Co nie zmienia tego, że mój Kamil nie ma już takich oporów, i korzystając z okazji oraz mojej nieuwagi, podrzucił mi Wielki ogarniacz życia. Kochany mąż nie chce bym zasnęła w nocy. Ale go rozumiem, właśnie po nocach śmiga w Wiedźmina na konsoli.


Pobieranie grafiki


W pliku znajdziecie moje cztery autorskie wzory. Wizualnie są one kontynuacją plannerów i kalendarza na rok 2018. Cały czas to powtarzam — chcę tworzyć projekty w dobrym guście i pokazywać Wam design. Dobry design.  Chciałabym, byśmy wymagali od grafików jak najlepszej jakości, ale też byli świadomi dobrego wzornictwa i projektowania.

Zapraszam do pobierania i drukowania, niech Wam dobrze służą!

➤  Odwiedź My Pink Plum na Instagramie


Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli dołączysz do mnie na Instagramie (opcja jest dobrowolna). Na profili informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


Noworoczne zakładki do książek — 4 wzory

POBIERZ NOWOROCZNE ZAKŁADKI

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego,
nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik,
wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie
oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Projekt jest gotowy do pobrania wyżej. Wystarczy wybrać wzór i zapisać plik.

  • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
  • Grafiki przygotowane są do druku w wysokiej jakości
  • Kartka ma rozmiar A4
  • Można je drukować na domowej drukarce
  • W przypadku zakładek to polecam drukować je na papierze o większej gramaturze (wizytówkowy, techniczny)
  • Pliki zapisane są w formacie JPG
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

Korzystając z okazji, chciałabym również życzyć Wam spełnienia marzeń i zgromadzenia kolejnych na następny! Żyjcie zdrowo w spokoju (lub chaosie, jeśli to Wam odpowiada) i cieszcie się chwilą!

Cudownego 2018 roku!

___
Wpis zawiera linki afiliacyjne

Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)

PODOBNE WPISY

Jesienno-zimowe zakładki do druku — edycja 2019
Jesienno-zimowe zakładki do druku — edycja 2019
October 27, 2019
Idealny sposób na ocieplenie sypialni
Idealny sposób na ocieplenie sypialni
November 20, 2018
18 kart do zdjęć na Instagram — do druku
18 kart do zdjęć na Instagram — do druku
May 08, 2018
Jesienne zakładki do książek — edycja 2017
October 04, 2017
Wakacyjne zakładki do książek — edycja 2017
Wakacyjne zakładki do książek — edycja 2017
July 25, 2017
Wiosenne zakładki do książek
April 21, 2017
Zimowe zakładki do książek
November 27, 2016
Jesienne zakładki do książek
October 15, 2016
Szkolne zakładki do lektur
September 09, 2016