Autor  

Noworoczne zakładki do książek — 4 wzory


Z radością mogę w końcu usiąść i spokojnie się zastanowić. Spojrzeć na bloga i podsumować ten rok. Po Świętach dopiero zaczynam odpoczywać, ale bez wątpienia czuję się naładowana pozytywnymi emocjami na nadchodzący 2018. Bardzo dużo udało mi się osiągnąć w pracy nad blogiem. Między innymi powstały kolejne wpisy z rekordową ilością pobrań, czyli 21 szczęśliwych historii i kolejna edycja planów lekcji. Jednocześnie postanowiłam nieco zwolnić i skupić się na innych sprawach. I jest mi z tym znacznie lepiej. Nie weszłam jeszcze w tryb slowblogingu, ale w tym roku wyraźnie publikowałam na blogu rzadziej. Za to obszerniej i z nową, mam nadzieję jeszcze lepszą jakością. Do tego postanowiłam poszerzyć swoje horyzonty i rozpoczęłam studia doktorancie. Uh! Działo się. I najbliższy rok wcale nie zapowiada się mniej pracowity. Z czego oczywiście jestem przeszczęśliwa, żeby nie było!

Mijający rok zaczęłam od obietnicy, że będę szukała spokoju. Przy okazji na Waszych ścianach wylądowały moje nastrajające plakaty. Pamiętacie „Wdech, wydech”? Ważne w życiu jest to, by odnajdywać drobne przyjemności. Takie „głupotki”, które sprawiają radochę i na które możemy sobie pozwolić na nowo w dorosłym życiu. Ja tak odnalazłam farby akwarelowe. Jest to znakomita odskocznia od dnia codziennego.

W ostatnim wpisie w tym roku postanowiłam przygotować projekt zakładek do książek. Z myślą o pięknych i pachnących nowością książkach, które pojawiły się przez te Święta na naszych półkach. Do końca roku planuję już nic nie robić, tylko zasiąść na kanapie z książką i podróżować po literackich krainach. Albo oglądać seriale. O tak, seriale obowiązkowo.


➤ Spodobały Ci się zakładki? Udostępnij je znajomym!MOJE TYPY NA 2018


01 Macocha   |   02 Bagdad. Miasto pokoju, miasto krwi
03 Kolekcja nietypowych zdarzeń   |   04 Wielki ogarniacz życia

 05 Wszystkie moje kobiety   |   06 Już mnie nie oszukasz
07 Purezento   |    08 Dzielnica występku

09 Kuchenny kredens   |  10 Food Pharmacy. Przepisy   |   11 Hummusy i pasty   |   12 Zdrowa woda

Każda z tych książek jest na mojej liście do przeczytania i tylko ogromną siłą woli powstrzymuję się od powiększania mojej kupki wstydu. Co nie zmienia tego, że mój Kamil nie ma już takich oporów, i korzystając z okazji oraz mojej nieuwagi, podrzucił mi Wielki ogarniacz życia. Kochany mąż nie chce bym zasnęła w nocy. Ale go rozumiem, właśnie po nocach śmiga w Wiedźmina na konsoli.


Pobieranie grafiki


W pliku znajdziecie moje cztery autorskie wzory. Wizualnie są one kontynuacją plannerów i kalendarza na rok 2018. Cały czas to powtarzam — chcę tworzyć projekty w dobrym guście i pokazywać Wam design. Dobry design.  Chciałabym, byśmy wymagali od grafików jak najlepszej jakości, ale też byli świadomi dobrego wzornictwa i projektowania.

Zapraszam do pobierania i drukowania, niech Wam dobrze służą!

➤  Odwiedź My Pink Plum na Instagramie


Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli dołączysz do mnie na Instagramie (opcja jest dobrowolna). Na profili informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


Noworoczne zakładki do książek — 4 wzory

POBIERZ NOWOROCZNE ZAKŁADKI

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego,
nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik,
wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie
oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Projekt jest gotowy do pobrania wyżej. Wystarczy wybrać wzór i zapisać plik.

  • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
  • Grafiki przygotowane są do druku w wysokiej jakości
  • Kartka ma rozmiar A4
  • Można je drukować na domowej drukarce
  • W przypadku zakładek to polecam drukować je na papierze o większej gramaturze (wizytówkowy, techniczny)
  • Pliki zapisane są w formacie JPG
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

Korzystając z okazji, chciałabym również życzyć Wam spełnienia marzeń i zgromadzenia kolejnych na następny! Żyjcie zdrowo w spokoju (lub chaosie, jeśli to Wam odpowiada) i cieszcie się chwilą!

Cudownego 2018 roku!

___
Wpis zawiera linki afiliacyjne

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

40 kart pracy do druku z zabawami dla dzieci + BONUS!
40 kart pracy do druku z zabawami dla dzieci + BONUS!
April 09, 2021
Wyzwanie z grafiką do druku — czytam więcej niż...
Wyzwanie z grafiką do druku — czytam więcej niż…
December 28, 2020
Jesienno-zimowe zakładki do druku — edycja 2019
Jesienno-zimowe zakładki do druku — edycja 2019
October 27, 2019
Idealny sposób na ocieplenie sypialni
Idealny sposób na ocieplenie sypialni
November 20, 2018
18 kart do zdjęć na Instagram — do druku
18 kart do zdjęć na Instagram — do druku
May 08, 2018
Jesienne zakładki do książek — edycja 2017
October 04, 2017
Wakacyjne zakładki do książek — edycja 2017
Wakacyjne zakładki do książek — edycja 2017
July 25, 2017
Wiosenne zakładki do książek
April 21, 2017
Zimowe zakładki do książek
November 27, 2016