Autor  

9 idealnych prezentów dla rodziców


Powoli zaczynam czuć adrenalinę płynącą ze zbliżających się świątecznych zakupów. Choć do Bożego Narodzenia zostało jeszcze dużo czasu, to sklepy już namawiają nas do pośpiechu. Okazje, nowe książki, filmy i muzyka, wszystko w eleganckich wydaniach… Czerwony jegomość już przypomina o zrobieniu listy prezentów. Pozwoliłam sobie poddać się temu i już teraz zaproponować Wam kilka fajnych niespodzianek dla naszych najważniejszych ludzi w życiu — rodziców. Myślę, że powinniśmy dać im to, co najlepsze!

 1. Elegancki skórzany portfel, brązowy od Fossil   |   czarny od Calvin Klein
  Zacznę od pomysłu, który darzę niezwykłą sympatią, bo już wiele lat temu skorzystałam z takiej koncepcji i kupiłam rodzicom pod choinkę właśnie portfele. Dobre, skórzane akcesorium to fantastyczny i praktyczny prezent. Zawsze mam uśmiech na twarzy, kiedy widzę, że bardzo dobrze służą one moim rodzicom.
 2. Projektor do kina domowegoAcer
  To pomysł dla tych, których rodzice są zapalonymi kinomaniakami Rozstrzał cen projektorów jest dość duży i, mimo, że prezent jest dość drogi, to myślę, że każdy znalazłby coś na swoją kieszeń. Poza tym zawsze można zaangażować w zrzutkę rodzeństwo
 3. Designerski zegarek, Daniel Wellington
  Dobry design nigdy nie wychodzi z mody! Jestem pewna, że jeśli podarujemy rodzicom na prezent właśnie zegarek, to będą oni zachwyceni!
 4. Grawerowany wałek
  Sami posiadamy kilka grawerowanych wałków i wiem, że to niezwykła radocha robić ciastka i wypieki w różne wzory. Fajne? Pewnie, że tak
 5. Bilety na… przeżycia!!
  Znów pomysł, z którego już skorzystaliśmy, ale przy innej okazji. W tym roku wysłaliśmy rodziców na tygodniowe czasy do hotelu ze SPA. Wrócili wypoczęci i szczęśliwi, nie ukrywam, że była to radość również dla nas. Chociażby weekendowy wyjazd będzie piękną niespodzianką, której na pewno się nie spodziewają.
 6. Obraz malowany po numerach, Artimento
  Pisałam Wam kiedyś o malowaniu po numerach, które jest fajną formą relaksu. Czy nie byłoby fajnie podarować taki odpoczynek rodzicom? Artimento ma w swojej ofercie całą masę pięknych wzorów.
 7. Wygodny fotel,
  Pomysł ten przyszedł mi do głowy, kiedy pomyślałam o tym, jaką jeszcze formę odpoczynku chciałabym podarować rodzicom. Pomyślałam, że do wszystkich książek, które dostają każdego roku przydałby im się… wygodny fotel! Może nawet bujany, który postawią wiosną w ogrodzie zimowym i zanurzą się w przyjemnej lekturze. Tylko choinka musi być duuuuża, żeby taki podarunek się zmieścił
 8. Zestaw kuchennych noży, Fiskars
  Ten prezent zgapiłam, przyznaję się. Rok temu nasz znajomy kupił taki zestaw dla swoich rodziców i żałowałam, że nie wpadłam na taki pomysł wcześniej. Nie wiem jak wasi rodzice, ale nasi kochają szaleć w kuchni, więc w zasadzie wszystko, co kuchenne bardzo trafiłoby w ich gust. A noże dobrej marki, w zestawie ze stojakiem, to elegancki i klasyczny podarunek.
 9. Komplet pościeli
  Pościeli nigdy za mało! Pięknych wzorów nie brakuje, a jak pewnie już wiecie. Moja mama też, jestem więc przekonana, że taki prezent sprawdzi się znakomicie.

A Wy co dodalibyście do tej listy?
Enjoy!!

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Kobiece plakaty typograficzne w stylu boho do druku
Kobiece plakaty typograficzne w stylu boho do druku
February 12, 2021
Plakaty świąteczne w stylu boho do druku — edycja 2020
Plakaty świąteczne w stylu boho do druku — edycja 2020
December 03, 2020
Lekki fioletowy tort jagodowy z bzem lilak
Lekki fioletowy tort jagodowy z bzem lilak
May 14, 2020
Kartki na dzień Matki do druku
Kartki na dzień Matki do druku
May 09, 2020
99 pomysłów na prezent — prezentownik 2019
99 pomysłów na prezent — prezentownik 2019
November 28, 2019
90 pomysłów na prezent dla osób, które „niby mają wszystko”
December 08, 2018
Plakaty świąteczne do druku — edycja 2018
Plakaty świąteczne do druku — edycja 2018
December 05, 2018
Modne torebki wiklinowe — złoto mojego regionu
Modne torebki wiklinowe — złoto mojego regionu
July 23, 2018
Nasz mini zielnik — wieszanie doniczek bez wiercenia w elewacji
Nasz mini zielnik — wieszanie doniczek bez wiercenia w elewacji
June 13, 2018