Autor  

It’s ofiszjal! Założyłam kanał na YT!


Ostatnio pisałam Wam o zmianach, które zeszły w naszym życiu. O tym, że na nieposiadanie czasu po prostu… szkoda czasu! Prawda jest taka, że im mniej mam zajęć, tym mniej efektywnie spędzam wolne chwile. Dlatego postanowiłam powakacyjne ogarnięcie i nowy rok szkolny zacząć z (jeszcze większym) przytupem. I tak 1. września wystartowałam oficjalnie z kanałem na YT! Ta informacja pojawiła się już w poście ze złotym napisem, ale dotarły do mnie słuchy, że wiele z Was jeszcze o tym nie wie! Otóż — oficjalnie i bez ceregieli, będę robić video. Nie spodziewałam się, że z tak dużą swobodą przyjdzie mi stawać przed kamerą. Podejrzewam jednak, że to zasługa Insta Stories, na których bardzo lubię do Was mówić

 


It's ofiszjal! Założyłam kanał na YT!

Co będę kręcić?


Głównie chciałam przenieść tam Lekcje Grafiki, żeby nauczyć Was programów graficznych i projektowania najlepiej, jak potrafię. Od 7 lat jestem nauczycielem akademickim na WIT w Warszawie. Mówienie o grafice to moja pasja, a uczenie Photoshopa to misja! Mając bardzo duże dydaktyczne doświadczenie — krok po kroku wyjaśniam zagadnienia związane z grafiką i Photoshopem oraz Illustratorem, które są moimi głównymi narzędziami pracy. Znajdziecie tam tutoriale i porady.

Nie tylko grafika


Lifestyle to jedno z najmniej lubianych przeze mnie słów, które odnoszą się do blogów. Wolę mówić, że piszę o kreatywnym życiu. Może powinnam to nazwać #creativelife? Mam bloga creativelife’owego! W filmach będą przewijały się tematy dotyczące życia, bo kreowanie codzienności, żeby była pełna pozytywnej energii, bez cienia nudy, to coś, czym dzielę się tu z Wami od lat i nie mam zamiaru przestać.


To jak, podoba Wam się ten pomysł!?

sub

 


Każda łapka w górę i nowy subskrybent
to dla mnie WIELKA motywacja!

Enjoy!!

magda

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Najczęstsze błędy typograficzne
June 06, 2022
Najczęstsze błędy przy dodawaniu zdjęć do grafik
May 24, 2022
6 krojów pisma, których należy unikać
March 27, 2022
8 par klasycznych fontów dla profesjonalistów
January 11, 2022
8 par darmowych fontów na zaproszenia ślubne (i nie tylko)
8 par darmowych fontów na zaproszenia ślubne (i nie tylko)
November 10, 2020
12 sprawdzonych par darmowych fontów
May 05, 2020
Jak o mały włos nie zostałam... księgową! Zawód grafika komputerowego
Jak o mały włos nie zostałam… księgową! Zawód grafika komputerowego
March 19, 2018
Moje narzędzia pracy — programy i sprzęt
July 23, 2017
Jak nie przegapić wpisów na ulubionych blogach?
May 29, 2017