Autor  

Plan miesiąca do druku — styczeń 2017


Zawsze powtarzam, że nie potrzebuję pierwszego dnia miesiąca czy roku, żeby zacząć coś w życiu zmieniać. Zdaję sobie jednak sprawę, że dla wielu osób „pierwszy” jest niesamowitym motywatorem. Planować można wszystko — menu tygodnia, budżet domowy czy każdy dzień z osobna. Podejrzewam, że najtrudniej obyć się bez kalendarza. Przygotowałam już projekt ściennego kalendarza do wydrukowania na 2017 rok — pojawił się niedawno na blogu, widzieliście? Ponieważ, jak już zaznaczałam, jest to grafika bardziej ozdobna i ma właśnie taką funkcję pełnić, nie ma w nim miejsca na wpisywanie planów. Wiele osób wysłało do mnie wiadomości, że przydałby się też organizer w tym stylu. Ciężko było mi trzymać język za zębami, że chcę taki zrobić, ale udało się!  Mam dla Was MEGA niespodziankę — plan miesiąca do druku. Dopasowany stylem do boho akwarelowego rocznego kalendarza. Zaczynam oczywiście grafiką na styczeń, każda kolejna będzie się pojawiała co miesiąc, aż do końca 2017 roku.

➤ Podoba Ci się mój plan miesiąca? Podziel się z nim na FB! 

kalendarz-do-wydrukowania-styczeń-2017

Przygotowałam projekt w dwóch wersjach — kolorowej oraz czarno-białej. W obu znajduje się kalendarium z miejscem do wpisania wydarzeń oraz lista rzeczy do zrobienia, z checkboxami, w których można odhaczać wykonane zadania. Wiele osób prosiło o to, żeby w kalendarzu pojawiło się miejsce na urodziny. Rozbudowałam nieco ten pomysł i dodałam nie mniej ważne imieniny oraz kwadracik do wpisywania innych okoliczności, jak np. rocznice. Dodatkową rzeczą jest pole, które zaczerpnęłam z moich zeszłorocznych list postanowień na Nowy Rok — wpisywanie rzeczy, które planujemy obejrzeć, przeczytać i odwiedzić w danym miesiącu. Myślę, że będzie to bardzo motywujące. W moim książkowym kalendarzu znalazłam rubryczkę z „myślą miesiąca”, zainspirowało mnie to do dodania takiego pola w tym plannerze.

INNE GRAFIKI NA NOWY ROK


Jeśli chciałbyś ozdobić swoje biuro innymi grafikami, to zapraszam Cię do postów, które pojawiły się już w tym temacie. Może akurat coś Cię zainteresuje i znajdziesz projekty dla siebie?

➤ Kalendarz na rok 2017
➤ Lista postanowień noworocznych
➤ Plakaty motywacyjne


plan-miesiąca-do-druku

Pobieranie kalendarza


➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


➤  Pobierz grafikę:

Plan miesiąca do druku — styczeń 2017

STYCZEŃ 2017 – KOLOROWY

STYCZEŃ 2017 – CZARNO-BIAŁY


Projekty są gotowe do pobrania wyżej. Wystarczy wybrać wzór i zapisać plik.

  • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
  • Grafiki przygotowane są do druku w wysokiej jakości
  • Drukować je można na każdym rodzaju papieru
  • Wymiary każdego miesiąca to A4
  • Plik zapisany jest w formacie JPG
  • Można z niego korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nim cieszyć, ale nie sprzedawajcie go w żadnej postaci

Ponieważ plan miesiąca jest kontynuacją kalendarza na rok 2017 do druku — zapraszam Cię do jego pobrania! Jakiś czas temu stworzyłam minimalistyczny, ale dość kolorowy projekt. Każdy miesiąc składa się z ozdobnej grafiki oraz skromnego kalendarium. Jest w nim akcent boho, każda ze stron jest ozdobiona akwarelowym piórkiem. Zachęcam Was do pobierania i udostępniania zarówno wersji całorocznej jak i dedykowanych miesięcznych plannerów.

kalendarz-2017-do-druku-za-darmo

Mam nadzieję, że będzie Wam dobrze służyć!
Będzie mi miło, jeśli udostępnicie go dalej! Niech frunie w świat!

Enjoy!!

magda

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Planer domowego budżetu – 133 strony w PDF do druku
October 17, 2021
Planer akademicki 2021/22 do druku – 27 szablonów PDF
September 18, 2021
Kalendarz ząbkowania do druku
Kalendarz ząbkowania do druku
May 01, 2021
Planer 2021 do druku
November 24, 2020
Najpiękniejszy planer szkolny z kalendarzem 2020/21 do druku
Najpiękniejszy planer szkolny z kalendarzem 2020/21 do druku
August 17, 2020
Grafika z 30 dniowym wyzwaniem FIT do druku
May 11, 2020
12 kart z miesiącami do druku bullet journal #zrobswojplaner
12 kart z miesiącami do druku bullet journal #zrobswojplaner
April 28, 2020
Kalendarz 2020 do druku
October 15, 2019
Planery do druku na rok szkolny/akademicki 2019/2020
Planery do druku na rok szkolny/akademicki 2019/2020
August 14, 2019