Autor  

Plan miesiąca do druku — kwiecień 2017


Dziś pierwszy dzień astronomicznej wiosny. I mimo, że na słońce musimy jeszcze poczekać, to jakoś czuć “w powietrzu”, że zaraz nastąpi zmiana. Szczególnie, że dzień w końcu jest dłuższy. Przyznam, że czekam już z utęsknieniem do lata, żeby siedzieć o dwudziestej na balkonie i patrzeć jak robi się mrok. Koniecznie z lampką wina albo mojito w wykonaniu mojego wspaniałego męża. Ale co ja tu o lecie piszę, jak miało być o wiośnie!

Mam już pierwsze plany, nie tylko blogowe, ale i domowe. Zaczęłam od wiosennych porządków. A Wy? Jesteście w trakcie czy dopiero je planujecie? Lubię wchodzić w nową porę roku z porządkiem w szafach, poukładanymi papierami na biurku i wypranymi firankami. Wtedy znacznie łatwiej mi się pracuje, zagracona przestrzeń odciąga uwagę i stanowczo zmniejsza produktywność. Ostatnio przygotowałam grafikę z wyzwaniem, która ma pomóc w osiągnięciu porządku w domu w 18 dni, sprawdźcie ją konieczne, bo może się przydać!

Muszę napisać to po raz kolejny, bo niesamowicie, szalenie i w ogóle ŁAŁ, cieszy mnie, że plannery miesięczne tak bardzo Wam się spodobały. Bardzo Wam dziękuję! A jest mi jeszcze milej, kiedy oznaczacie mnie na Instagramie, a do zdjęć dodajecie hashtag #mypinkplum. Jest mi wtedy o wiele łatwiej wyszukać wszystkie zdjęcia i zostawić pod nimi moje ciepłe serduszko!


➤ Podoba Ci się mój plan miesiąca? Podziel się z nim na FB! 


O MOIM PLANNERZE


Projekt na następny miesiąc powstaje zawsze pod koniec poprzedzającego go miesiąca. Jest on do pobrania dwóch wersjach — kolorowej oraz czarno-białej. W obu znajduje się kalendarium z miejscem do wpisania wydarzeń oraz lista rzeczy do zrobienia, z checkboxami, w których można odhaczać wykonane zadania. Jest też miejsce na urodzinyimieniny oraz kwadracik do wpisywania innych okoliczności, jak np. rocznice. Dodatkową rzeczą jest pole na wpisywanie rzeczy, które planujemy obejrzeć, przeczytać i odwiedzić w danym miesiącu. Myślę, że będzie to bardzo motywujące. W moim książkowym kalendarzu znalazłam rubryczkę z “myślą miesiąca”, zainspirowało mnie to do dodania takiego pola w tym plannerze.

INNE GRAFIKI DO ORGANIZACJI


 Kalendarz na rok 2017
Domowy budżet — planner wydatków
 Plan menu tygodnia
➤ Portfelowa lista zakupów

 


Plan miesiąca do druku — kwiecień 2017

Pobieranie plannera


➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


➤  Pobierz grafikę:

Plan miesiąca do druku — kwiecień 2017

KWIECIEŃ 2017 – KOLOROWY

KWIECIEŃ 2017 – CZARNO-BIAŁY


Projekty są gotowe do pobrania wyżej. Wystarczy wybrać wzór i zapisać plik.

 • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
 • Grafiki przygotowane są do druku w wysokiej jakości
 • Drukować je można na każdym rodzaju papieru
 • Wymiary każdego miesiąca to A4
 • Plik zapisany jest w formacie JPG
 • Można z niego korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nim cieszyć, ale nie sprzedawajcie go w żadnej postaci

Ponieważ plan miesiąca jest kontynuacją kalendarza na rok 2017 do druku — zapraszam Cię do jego pobrania! Jakiś czas temu stworzyłam minimalistyczny, ale dość kolorowy projekt. Każdy miesiąc składa się z ozdobnej grafiki oraz skromnego kalendarium. Jest w nim akcent boho, każda ze stron jest ozdobiona akwarelowym piórkiem. Zachęcam Was do pobierania i udostępniania zarówno wersji całorocznej jak i dedykowanych miesięcznych plannerów.

Mam nadzieję, że będzie Wam dobrze służyć!
Będzie mi miło, jeśli udostępnicie go dalej! Niech frunie w świat!

Enjoy!!

magda

Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)

PODOBNE WPISY

Plany zajęć do druku dla studentów — studia dzienne i zaoczne
Plany zajęć do druku dla studentów — studia dzienne i zaoczne
September 20, 2017
Plan miesiąca do druku — wrzesień 2017
Plan miesiąca do druku — wrzesień 2017
August 19, 2017
Porządek w szafie — etykiety do garderoby
Porządek w szafie — etykiety do garderoby
August 16, 2017
Plany lekcji do druku — edycja 2017
August 12, 2017
3 proste gry na rozkręcenie imprezy
3 proste gry na rozkręcenie imprezy
August 10, 2017
Etykietki do domowego SPA — do druku
Etykietki do domowego SPA — do druku
July 31, 2017
http://a-tab.com.pl/mt2712/index.php?tt=22336_12_263518_&r=%2Fpl%2Fsloiki%2F5977-sloik-z-shakerem-kilner-5010853202037.html%3Fsearch_query%3Dsloik%26results%3D34
Etykietki do pralni — do druku
July 20, 2017
Plan miesiąca do druku — sierpień 2017
Plan miesiąca do druku — sierpień 2017
July 18, 2017
Prosty planner obiadów do druku
Prosty planner obiadów do druku
July 14, 2017
 • ARLETA

  A dopiero rok się zaczynał, szok Piękny planer jak zawsze

  http://www.bliskolasu.com.pl

  • Jak tak dalej pójdzie, to następny rok nie będzie 2018, a już 2019… tak szybko się wszystko dzieje

 • Julia Siwinska

  Ach, jak te miesiące szybko mijają Dopiero co drukowałam planner na styczeń….
  Jak zawsze drukuję! Już nie mogę doczekać się uzupełniania!

  • Też mnie ta szybkość zaskakuje! Tydzień temu przecież był sylwester…

 • o nieeeeee, jak zwykle patrzę na ten post i drapię się po główce zastanawiając się jak to się stało, że to już! Ale kwiecień to całkiem przyjemny miesiąc, więc akceptuję

  • Kwiecień jest super! W końcu zaczyna się okres słońca i ciepełka

 • Wolna ramka czeka więc z pewnością będzie się w niej prezentował idealnie:)

 • Asia Morawiec

  Super uwielbiam Twoje plenery

 • PRZECUDNY!! I to w moim kolorze!! Kochana jak nazywa sie ta czcionka ‘kwiecien’ bo wszedzie ja widze kazdy ja ma tylko nie ja!

  • Oooo a gdzie widziałaś ten font? na myfonts.com jest duzo podobnych

 • Jaki piękny Kolorowy śliczny

 • Samuel Przeździęk

  Może zacząłbym używać, gdyby ukazywały się szybciej – minimum 30 dni wcześniej, a najlepiej 90. Lekarza byłoby gdzie zapisać