Autor  

Planner medyczny do druku


Wiecie, że dzisiaj mój blog obchodzi 5 lat? Strasznie się cieszę! Stworzenie go było jedną z najlepszych decyzji, jakie mogłam wtedy podjąć. A ociągałam się dłuuuugo! Zawsze chciałam mieć takie miejsce, w którym dam ujścia mojej kreatywności i będę tworzyć grafiki nie pod dyktando klienta. W okół bloga wydarzyło się więcej, niż myślałam — głównie dobrego. Dostałam nagrodę w Blogu Roku, miałam kilka wystąpień w mediach i na spotkaniach blogerskich. W tej branży My Pink Plum jest już staruszkiem… A w takim wieku trzeba dbać o zdrowie :D Jakoś tak się złożyło, że dziś mam dla Was, jak na staruszka przystało (i piszę to oczywiście w ramach przymrużenia oka), grafikę, którą nazwałam plannerem medycznym. Powstał z potrzeby chwili i jak się okazało, służy mi dzielnie, więc pomyślałam, że podzielę się nim z Wami! W dodatku, zupełnie przypadkiem, zaplanowałam jego publikację na 3 marca! Dokładnie pięć lat temu mój pierwszy post był o… spaghetti! Nie mogę przestać się śmiać :)))))

Wiem, wiem, wiem — zima się skończyła i nikt już nie choruje. Są jednak osoby, które łykają różne witaminy albo wspomagają dietę ziołami lub innymi suplementami. Ja na przykład, między innymi, uzupełniam witaminę D (sic! miałam ją na ogromnym niedoborze!) oraz piję napar z mniszka lekarskiego. Dlatego, żeby się nie pogubić, stworzyłam taki planner… tablicę… przypominajkę… Jak to porządnie nazwać? Na początku funkcjonował tylko u mnie, ale z czasem pomyślałam, że rozbuduję go graficznie i uzupełni moją serię grafik dla domu. Do tej pory w projekcie pojawiły się już:

Planner medyczny do druku

Ilość projektów będzie rozbudowywana, a tworzone w serii grafiki są powiązane stylistycznie, więc wydrukowane razem — będą cieszyć oko. W końcu o to w tym wszystkim chodzi. Jestem przekonana, że ładne rzeczy mobilizują. Moja „przypominajka” o lekach wisi w widocznym miejscu na tablicy magnetycznej i codziennie rano pamiętam o swoich suplementach. Jest w niej 12 rubryczek, nie oznacza to oczywiście, że wszystkie muszą być zapełnione Mamy tam też miejsce na podpisanie czyja jest tablica oraz 3 pola do wpisania zaplanowanych wizyt u lekarza.


Pobieranie plannera


➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


➤  Pobierz grafikę:

PLANNER MEDYCZNY

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego,
nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik,
wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie
oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Projekt jest gotowy do pobrania wyżej. Wystarczy zapisać plik. Tak jak zawsze, zaprojektowałam wszystko w programie Adobe Photoshop.

  • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
  • Grafiki przygotowane są do druku w wysokiej jakości, można spokojnie wydrukować je na domowej drukarce
  • Drukować je można na każdym rodzaju papieru
  • Wymiary grafiki to A4
  • Plik zapisany jest w formacie JPG
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

Enjoy!!
magda

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Planer ewidencji zamrażarki + etykiety do druku
June 20, 2022
Planer domowego budżetu – 133 strony w PDF do druku
October 17, 2021
Planer akademicki 2021/22 do druku – 27 szablonów PDF
September 18, 2021
Moja kolekcja ceramiki w kolorze kobaltowym
August 10, 2021
Kalendarz ząbkowania do druku
Kalendarz ząbkowania do druku
May 01, 2021
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Aqua Flex
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Flex Aqua
November 25, 2020
Planer 2021 do druku
November 24, 2020
Najpiękniejszy planer szkolny z kalendarzem 2020/21 do druku
Najpiękniejszy planer szkolny z kalendarzem 2020/21 do druku
August 17, 2020
Lekki fioletowy tort jagodowy z bzem lilak
Lekki fioletowy tort jagodowy z bzem lilak
May 14, 2020