Autor  

Mini planner dla podróżnika — do druku


Nie znoszę pakowania się na wyjazdy w pośpiechu. Później, kiedy jestem już w trasie, gdzieś z tyłu głowy, jakiś cichy głosik szepcze mi do ucha, że czegoś zapomniałam. Oczywiście złośliwie, bo wszystko mam, ale jeśli nie otworzę walizki, to nie będę spokojna. O wiele lepiej jest mi się przygotować na wyjazd, kiedy mam wszystkie potrzebne rzeczy wypisane na kartce. Tuż przed ostatecznym zamknięciem bagażu przeglądam checklistę, wtedy dopiero wsiadam spokojnie do auta czy samolotu. Oczywiście Kamilowi wystarczy tylko zabazgrany podróżny notatnik, ale ja potrzebuję czegoś piękniejszego, co mogłabym również i Wam podarować na blogu.

Przed nami krótki i spontaniczny wyjazd do Rzymu. Tak, znowu udajemy się do słonecznej Italii. Mam nadzieję, że słonecznej, bo jest luty i nawet we Włoszech jest zima (wielkie odkrycie :D). Co prawda, w Mediolanie o podobnej porze dwa lata temu było ciepło i słonecznie, ale nigdy nic nie wiadomo, więc trzymajcie kciuki za pogodę. Mamy rozpisaną listę miejsc, które koniecznie chcemy zobaczyć. Nastawiam się również na znakomitą włoską pizzę! Już nie mogę się doczekać tych pięknych uliczek, nastroju, jaki czułam w Mediolanie i Wenecji. Miejsc oddychających historią i sztuką. Może załapię się na jakiś pchli targ pełen skarbów?

Podejrzewam, że każdy, kto planuje podróż, potrzebuje miejsca, w którym będzie mógł zapisać wszystkie swoje wydatki, adresy i telefony do hoteli czy wynajętych mieszkań oraz drobiazgi, których nie można zapomnieć, jak np. ładowarki do telefonów… Najważniejsze jest sprawdzenie dwa razy, czy niczego nam nie brakuje. W plannerze znajdziecie miejsce na wpisanie ile mniej więcej będzie kosztowała podróż — koszt biletów samolotowych, transferu z i na lotnisko, transportu na miejscu, kwatery czy wyżywienia. Jest w nim też miejsce na wpisanie terminarza lotów — żeby nie grzebać za każdym razem za biletami, co może w końcu spowodować ich zgubienie. Tworząc go, starałam się przypomnieć sobie wszystkie doświadczenia z krótkich tripów, na których byliśmy, żeby grafika była jak najbardziej uniwersalna i odpowiadała podstawowym potrzebom przy mniejszych podróżach. Dajcie znać co jeszcze widzielibyście w takich plannerach, może kiedyś rozwinę ten temat!


Mini planner dla podróżnka — do druku


➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.

➤  Pobierz tu:

MINI PLANNER PODRÓŻY

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego,
nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik,
wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie
oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.


Projekt jest gotowy do pobrania wyżej. Wystarczy zapisać plik.

  • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
  • Grafika przygotowana jest do druku w wysokiej jakości
  • Planner ma rozmiar A4
  • Można go spokojnie wydrukować na domowej drukarce
  • W przypadków plakatów każdy rodzaj papieru jest odpowiedni
  • Plik zapisany jest w formacie JPG
  • Można z niego korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

Może polecicie jakieś fajne miejsca w Rzymie?
Wylatujemy już w ten poniedziałek!

Enjoy!!

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Planer domowego budżetu – 133 strony w PDF do druku
October 17, 2021
Planer akademicki 2021/22 do druku – 27 szablonów PDF
September 18, 2021
Kalendarz ząbkowania do druku
Kalendarz ząbkowania do druku
May 01, 2021
Planer 2021 do druku
November 24, 2020
Najpiękniejszy planer szkolny z kalendarzem 2020/21 do druku
Najpiękniejszy planer szkolny z kalendarzem 2020/21 do druku
August 17, 2020
Grafika z 30 dniowym wyzwaniem FIT do druku
May 11, 2020
12 kart z miesiącami do druku bullet journal #zrobswojplaner
12 kart z miesiącami do druku bullet journal #zrobswojplaner
April 28, 2020
Szakszuka na śniadanie lub lekki obiad + karta przepiśnika do druku
Szakszuka na śniadanie lub lekki obiad + karta przepiśnika do druku
March 21, 2019
Kiedy ostatnio zrobiłaś „TO” dla siebie?
Kiedy ostatnio zrobiłaś „TO” dla siebie?
February 25, 2019