Autor  

Mini planner dla podróżnika — do druku


Nie znoszę pakowania się na wyjazdy w pośpiechu. Później, kiedy jestem już w trasie, gdzieś z tyłu głowy, jakiś cichy głosik szepcze mi do ucha, że czegoś zapomniałam. Oczywiście złośliwie, bo wszystko mam, ale jeśli nie otworzę walizki, to nie będę spokojna. O wiele lepiej jest mi się przygotować na wyjazd, kiedy mam wszystkie potrzebne rzeczy wypisane na kartce. Tuż przed ostatecznym zamknięciem bagażu przeglądam checklistę, wtedy dopiero wsiadam spokojnie do auta czy samolotu. Oczywiście Kamilowi wystarczy tylko zabazgrany podróżny notatnik, ale ja potrzebuję czegoś piękniejszego, co mogłabym również i Wam podarować na blogu.

Przed nami krótki i spontaniczny wyjazd do Rzymu. Tak, znowu udajemy się do słonecznej Italii. Mam nadzieję, że słonecznej, bo jest luty i nawet we Włoszech jest zima (wielkie odkrycie :D). Co prawda, w Mediolanie o podobnej porze dwa lata temu było ciepło i słonecznie, ale nigdy nic nie wiadomo, więc trzymajcie kciuki za pogodę. Mamy rozpisaną listę miejsc, które koniecznie chcemy zobaczyć. Nastawiam się również na znakomitą włoską pizzę! Już nie mogę się doczekać tych pięknych uliczek, nastroju, jaki czułam w Mediolanie i Wenecji. Miejsc oddychających historią i sztuką. Może załapię się na jakiś pchli targ pełen skarbów?

Podejrzewam, że każdy, kto planuje podróż, potrzebuje miejsca, w którym będzie mógł zapisać wszystkie swoje wydatki, adresy i telefony do hoteli czy wynajętych mieszkań oraz drobiazgi, których nie można zapomnieć, jak np. ładowarki do telefonów… Najważniejsze jest sprawdzenie dwa razy, czy niczego nam nie brakuje. W plannerze znajdziecie miejsce na wpisanie ile mniej więcej będzie kosztowała podróż — koszt biletów samolotowych, transferu z i na lotnisko, transportu na miejscu, kwatery czy wyżywienia. Jest w nim też miejsce na wpisanie terminarza lotów — żeby nie grzebać za każdym razem za biletami, co może w końcu spowodować ich zgubienie. Tworząc go, starałam się przypomnieć sobie wszystkie doświadczenia z krótkich tripów, na których byliśmy, żeby grafika była jak najbardziej uniwersalna i odpowiadała podstawowym potrzebom przy mniejszych podróżach. Dajcie znać co jeszcze widzielibyście w takich plannerach, może kiedyś rozwinę ten temat!


Mini planner dla podróżnka — do druku


➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.

➤  Pobierz tu:

MINI PLANNER PODRÓŻY

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego,
nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik,
wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie
oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.


Projekt jest gotowy do pobrania wyżej. Wystarczy zapisać plik.

 • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
 • Grafika przygotowana jest do druku w wysokiej jakości
 • Planner ma rozmiar A4
 • Można go spokojnie wydrukować na domowej drukarce
 • W przypadków plakatów każdy rodzaj papieru jest odpowiedni
 • Plik zapisany jest w formacie JPG
 • Można z niego korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

Może polecicie jakieś fajne miejsca w Rzymie?
Wylatujemy już w ten poniedziałek!

Enjoy!!

Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)

PODOBNE WPISY

Ekspresowy planner świątecznych porządków — grafika do druku
Ekspresowy planner świątecznych porządków — grafika do druku
December 18, 2017
Planner miesięczny 2018 — styczeń, luty i marzec
Planner miesięczny 2018 — styczeń, luty i marzec
December 11, 2017
Kalendarz 2018 do druku
Kalendarz 2018 do druku
December 03, 2017
Plan miesiąca do druku — grudzień 2017
Plan miesiąca do druku — grudzień 2017
November 20, 2017
Plany zajęć do druku dla studentów — studia dzienne i zaoczne
Plany zajęć do druku dla studentów — studia dzienne i zaoczne
September 20, 2017
Rejs jachtem śladami Dożów — Słowenia, Włochy i Chorwacja w 7 dni!
Rejs jachtem śladami Dożów — Słowenia, Włochy i Chorwacja w 7 dni!
September 11, 2017
Plan miesiąca do druku — wrzesień 2017
Plan miesiąca do druku — wrzesień 2017
August 19, 2017
Plany lekcji do druku — edycja 2017
August 12, 2017
Plan miesiąca do druku — sierpień 2017
Plan miesiąca do druku — sierpień 2017
July 18, 2017
 • suungirl

  Jak zawsze Magda stworzyłaś cudny planner 😍. Na pewno planując moją podróż, wakacje czy inny wypad wydrukuję i zapiszę swoje notatki w nim. Pozdrawiam serdecznie 😊🌷

  • Baaaardzo się cieszę! Cudownie, że się podoba i będziesz z niego korzystała

 • Oooo! Przyda się idealnie! Już niedługo lecę z mężem w podróż poślubną i to będzie nasz pierwszy wspólny wyjazd poza UE – z chęcią wykorzystam ten planner przy pakowaniu!
  Ja dotychczas listę wszystkich potrzebnych do spakowania rzeczy spisywałam na małych kartkach, a dane dotyczące hotelu po prostu drukowałam z maila. Jedna kartka na to wszystko znacznie wszystko ułatwi.

  • Ojej! Podróż poślubna! Ale będziecie się bawić Nasza była na Kretę i do dzisiaj nie udało nam się tego przebić, było tak cudownie

   • My mieliśmy w planach Dubaj, ale termin wyjazdu przesunie nam się raczej na kwiecień, więc zmieniliśmy kierunek, bo aż takich upałów to nie lubimy. Będzie Teneryfa, ale z kasą jak na Dubaj.

 • Ja ostatnio stale robię takie planery. Nie koniecznie podróży, ale w codziennym życiu taki planer świetnie się u mnie sprawdza! Przynajmniej wiem, że niczego nie zapomnę.