Autor  

Pomysł na zapakowanie upominków dla gości


Podczas organizacji ślubu i wesela wiele spraw zostawiamy na ostatnią chwilę. Czas, stres i natłok obowiązków powodują, że kilka dni przed, orientujemy się, że coś zostało jeszcze do zrobienia. Często na liście TYCH ostatnich zadań, które mogą, ale nie muszą się udać, są podziękowania dla gości weselnych, zwykle w postaci drobnego upominku. Jeśli stanęliście właśnie przed dylematem jak szybko zorganizować upominki dla gości – to ten post jest właśnie dla Was. Przygotowałam bardzo prosty pomysł na same prezenty oraz ich szybkie, tanie i eleganckie zapakowanie.
Czego potrzebujesz:

  • papierowych torebek ozdobnych
  • kleju w płynie lub taśmy dwustronnej
  • nożyczek
  • wydrukowanych karteczek z Waszymi imionami
Prezentem mogą być lizaki, cukierki, landrynki, ciasteczka… W zasadzie wszystko, co zechcecie podarować swoim gościom. Papierowe torebki można zrobić samemu albo kupić w sklepie papierniczym. W moim projekcie użyłam torebek czarno-białych, w różne wzory, tak, żeby pasowały do lukrecjowych lizaków, które znajdą się w środku.
Podarunki spersonalizujecie przy pomocy etykiet. Każdy może takie wykonać. Jak? Wystarczy, że w dowolnym edytorze tekstu albo oprogramowaniu graficznym przygotujecie kwadratowe lub okrągłe szablony, w które wpisane będą Wasze imiona. Dodając dowolny element graficzny i kolor, będący motywem Waszego Wielkiego Dnia – podkręcicie wrażenie i przyjemny odbiór upominków.

To jak, gotowi do działania z prezentami na ostatnią chwilę?
Enjoy!!
dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Wakacyjne zakładki do książek
June 30, 2016
Najlepsze czcionki do zaproszeń z polskimi znakami
May 08, 2016
Girlanda z róż
April 21, 2016
Upominki dla gości — bileciki do druku
April 19, 2016
Winietki na stół — 4 wzory do druku
April 03, 2016
Kartki na podziękowania — do druku
March 31, 2016
Pudełka walentynkowe — do druku
January 29, 2016
Plakaty dla zakochanych
January 22, 2016
Upominki dla gości — Ślub Łobuzów!
November 03, 2015