Autor  
DIY

Upominki dla gości — Ślub Łobuzów!


Wiem, że lubicie temat ślubne, a jesień i zima to idealny czas na poszukiwania inspiracji, które sprawią, że Ten Wielki Dzień będzie jeszcze piękniejszy. Ostatnio miałam okazję przygotowywać małe drobiazgi dla gości weselnych i w końcu mogę się nimi podzielić! A co to za uroczystość? Możliwe, że znacie Karolinę i Darka, którzy prowadzą kilka świetnych kanałów na YT. Przeżyli oni w ten weekend jeden z najpiękniejszych w dni życiu! Razem z Damianem pomogliśmy zorganizować im kilka spraw dekoratorskich związanych z weselem, w tym między innymi prezenty w podziękowaniu dla ich gości. Jak się fajnie okazało — na inspirację wpadli na moim blogu, i wybrali coś, czego w sumie nie proponowałam, ale wyobraźnia zadziałała. Upominkiem dla tych, którzy świętowali dzień Łobuzów były woski zapachowe YC o zapachu Wedding Day.


Do DIY potrzebujemy:
 
  • woski zapachowe
  • celofan ozdobny
  • papier ozdobny z brokatem
  • sznurek
  • dziurkacz
  • nożyczki


Zaczynamy od przyjemnej, choć najbardziej czasochłonnej rzeczy. Bierzemy dziurkacz i wycinamy nim konfetti. Sama użyłam papieru ozdobnego z brokatem, by ten podbił później lekkim iskrzeniem prezencik. Później jest już z górki. Musimy przygotować odpowiednią ilość celofanowych kawałków, w które zostaną zawinięte nasze woski. Tworzymy z nich zgrabne cukierki — wsypujemy konfetti (ilość według uznania), wkładamy wosk, na końcu związujemy sznurkiem. I voilà, goście będą zachwyceni!


Na koniec zobaczcie film Łobuzów, który zmontował Darek, czyli Pan Młody. Fajnie było spędzić ten dzień z nimi. Pogoda dopisała, było puszczanie balonów, a na koniec cudowna zabawa we wspaniałym towarzystwie. Cieszę się, że wraz z Damianem mogliśmy przyczynić się na swój sposób do świetności tego dnia, szczególnie przygotowaniem prezencików dla gości weselnych i pomocą w przystrojeniu sali.

Enjoy!!

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

DIY deseczka na zdjęcia i pamiątki
DIY deseczka na zdjęcia i pamiątki
October 10, 2017
Drugie życie gipsówki
July 15, 2016
Girlanda na lato
July 03, 2016
Wakacyjne zakładki do książek
June 30, 2016
Najlepsze czcionki do zaproszeń z polskimi znakami
May 08, 2016
Kostka motywacyjna — do druku
April 28, 2016
Girlanda z róż
April 21, 2016
Upominki dla gości — bileciki do druku
April 19, 2016
Winietki na stół — 4 wzory do druku
April 03, 2016