Autor  

5 najpopularniejszych postów w 2014 roku!


Koniec roku to czas podsumowań, a przygotowywanie zestawień czy raportów – jest jednym z moich ulubionych zajęć. Ale to zbyt długa historia i nie będę się rozpisywać, opowiem o tym innym razem… Najważniejsze jest teraz wszystko, co działo się na blogu w 2014 roku. A działo się wiele! Dzięki Wam i dla przede wszystkim dla Was. To był piękny blogowy rok. Przygotowałam zestawienie 5 postów, w które zaglądano najczęściej. Zapraszam więc wszystkich na podsumowanie!


21 pomysłów na upominek dla gości weselnych

Post, który pojawił się na 1. miejscu wyświetlono już 29 582 razy! Nie spodziewałam się tak olbrzymiej jego popularności i tylu pytań, które dostaję w związku z tematem oraz tak wielkiej sympatii do tematu ślubnego na blogu! Parę razy nawet zdarzyły się zabawne sytuacje związane z tym postem, np. pytanie po ile sprzedaję miodki lub mini lemoniadki :)))) albo zaproszenie na targi ślubne jako wystawca i producent dekoracji ślubnych.


[DIY] 48 naklejek na przyprawy

Etykietki na przyprawy to jedna z najważniejszych grafik, które zaprojektowałam dla Was do pobrania i nalepienia na swoje słoiczki. Czasami ktoś zaczepia mnie i mówi, że dziękuje za nie, i że wydrukował już dla siebie, mamy, babci, cioci… Nawet nie wiecie jak rośnie mi serducho, kiedy słyszę takie rzeczy. Uwielbiam też oglądać zdjęcia na Instagramie, kiedy oznaczacie mnie, żeby pokazać jak etykietki wyglądają u Was. Dodam jeszcze tylko, że post wyświetlono 17 817! W planach mam kontynuację serii i zbieram przyprawy, do których brakło etykiet.


Darmowe tła na bloga | PasteLove

Trzeci w moim podsumowaniu jest post z grafikami na blogi. Różne dodatki do ich dekorowania umieszczam od początku istnienia mojego bloga i obiecuję zawsze robić ich więcej, bo wiem, że cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. Pastele tak bardzo przypadły do gustu, że liczba wyświetleń w tym roku osiągnęła 15 393! Wszystkie tła dopasują się do każdego z blogów bez problemów i można je pobierać i używać za darmo – kto ma więc na nie ochotę, zapraszam!


[Domowe dodatki] Tablica witamin

Kolejna z grafik, tym razem tablica witamin, do której zainspirowała mnie Aga. Stworzyłam jej własną wersję i okazało się, że bardzo przypadła Wam do gustu (wyświetlona 15 329 razy!). W ramach projektów „grafik praktycznych” powstała też jej druga część – tablica minerałów, a później jeszcze inne grafiki – dostępne w zakładce Grafika


[DIY] Wydrukuj grafikę „Kuchenny przelicznik”

Grafiki na moim blogu ewidentnie królowały w 2014 roku! Ostatni wpis w zestawieniu, to grafika ładna i praktyczna do dekoracji… kuchni. Kuchennych przeliczników jest w sieci masa, ale po polsku jest chyba tylko jeden To też jedna z tych grafik, których realizację często pokazujecie mi na Instagramie czy FB. Jego kontynuacją jest tablica łazienkowa, do pobrania której też gorąco Was zachęcam.


Kochani! Dziękuję Wam za ten rok!
Jesteście cudowni i niezastąpieni!

Enjoy!!

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Share Week 2016
March 24, 2016
Zwiedzanie Mediolanu #2 — komunikacja i jedzenie
March 07, 2016
Zwiedzanie Mediolanu #1 — moda, sztuka i zabytki
March 01, 2016
Komu kibicujemy w Blogu Roku 2015?
February 27, 2016
9 najfajniejszych aut z TV!
January 03, 2016
8 najpopularniejszych postów 2015
December 27, 2015
Top 5 kotów instagrama
November 16, 2015
Lipiec ’15 na Instagramie
July 31, 2015
Ranking najlepszych blogów o designie 2015
July 08, 2015