Autor  

6 kont na Instagramie, które warto śledzić!


Są takie miejsca w sieci, które mnie inspirują. Bardzo inspirują. Postanowiłam się nimi z Wami podzielić. Moją wędrówkę rozpoczynam od Instagrama. Sześć kont, sześciu wspaniałych twórców i setki pięknych zdjęć. To zabawne, bo kiedy pierwszy raz usłyszałam o IG, to jego koncepcja wydała mi się śmieszna i niezrozumiała. Do dnia, aż sama nie stałam się użytkownikiem, i nie chodzi mi o własne publikowanie, tylko odkrywanie zakamarków, które znajdziecie w tym zestawieniu. Zostawianie serduszek na takich fotografiach jest wielką przyjemnością. Poznajcie ich koniecznie!
Najbardziej rudy Instagram na świecie, w którym głównymi modelami są Rysiek i Marchewka. Zawsze, kiedy pojawia się nowe zdjęcie tych cudownych mordeczek – uśmiecham się od ucha do ucha i prędko biegnę wygłaskać moje kocury. Sam blog rudomi.pl jest prowadzony z wielkiej miłości do futer, a ich konto IG to zbiór sytuacyjnych fotek, które każdy miłośnik kotów powinien obejrzeć!

 

Asia to miłośniczka minimalizmu i mody. Na swoim instagramowym koncie stworzyła krainę black&white, na której znajdziecie zdjęcia o bardzo dużej wrażliwości. Każde z osobna i wszystkie razem tworzą przepiękny obraz i inspirują. Moja teza, że biel ma priorytet jest tu celebrowana, mówię to całkiem poważnie i z dużą odpowiedzialnością.
Czasem czuję, że Klaudia jest moją zaginioną siostrą! Mamy dokładnie to samo poczucie estetyki. Na jej koncie znajdziecie masę pięknych aranżacji, żałuję tylko, że pojawiają się dość rzadko! Czasem mam ochotę rzucić wszystko i zabrać się za pieczenie ciasteczek lub robienie koktajli, które pokazuje autorka.
Kwiaty & Miut poznałam w zeszłym roku na Targach Rzeczy Ładnych i od tamtej pory jestem ich wierną fanką. Codziennie pojawia się u nich masa przepięknych aranżacji, bukietów i zdjęć z fajnych miejsc. To nie jest zwykła kwiaciarnia, to magiczna kraina, w której z kwiatów wyczarowywane są cuda. Czasem aż chcę wsiąść w auto i pognać do nich po bukiet świeżych anemonów. Szkoda tylko, że są aż w Poznaniu!
Jako pasjonatka wnętrz nie mogłam przejść obojętnie obok kont w tym temacie. Instagramowe konto Agnieszki, którą miałam okazję poznać to prawdziwa kopalnia wnętrzarskich inspiracji. W dodatku prezentowane dekoracje można zakupić w sklepie autorki. Jeśli więc podobają Wam się klimaty skandynawskie, lekko zabarwione Marokiem i stylem coastal, to koniecznie odwiedźcie to miejsce.
Muszę przyznać, że ostatnie konto zostawiłam na deser. Jest to wyjątkowe miejsce, które zasługujęe na uwagę. Autorka, którą jest przeurocza Julia, pokazuje przepiękne kadry ze swojego życia. Na co dzień szyje i wprawia mnie tym w zachwyt! Olbrzymi, bo zawsze darzę wielkim szacunkiem tego typu rzemiosła. Klimatycznie i z humorem, cudownie jest odkrywać takie konta!

 

A jakie Wy macie swoje typy?
Może macie do polecenia swoje ulubione konta?
Źródło obrazka głównego: http://kaboompics.com/
dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Kreatywne migawki kwietnia '17
Kreatywne migawki kwietnia ’17
May 02, 2017
Czym jest Project Life i dlaczego postanowiłam go zacząć
September 12, 2016
Kapsuła czasu — prezent na rocznicę
June 18, 2016
Rowerowy konkurs w miejskim stylu!
June 10, 2016
5 powodów, dla których warto wyjść na rower ze swoją drugą połówką
May 31, 2016
Jak zorganizować swojego faceta?
April 13, 2016
Share Week 2016
March 24, 2016
Jak uratować weekend?
March 11, 2016
Zwiedzanie Mediolanu #2 — komunikacja i jedzenie
March 07, 2016