Autor  

Etykiety do druku na segregatory


Organizacja biura i dokumentów nie należy do moich ulubionych zajęć, ale nie jest też tak, że nie lubię tego robić. Najgorzej jest mi się zabrać, kiedy jednak już zacznę… Czuję się jakbym weszła na wyższy szczęścia. Należę do osób, które relaksują się sprzątając. Odpoczywam i pracuję tylko w idealnym porządku. Kiedyś mi to przeszkadzało, dzisiaj uważam to za piękną cechę, której za żadnej skarby nie chciałabym zmienić. Nie jest też tak, że całe dnie siedzę „nagrzana” i zastanawiam się „co by tu odkurzyć?” (chociaż koty dostarczają mi odpowiednie ilości kudłów). Czasami dopada mnie jakaś chandra, poszukuję wtedy inspiracji i impulsu do działania. Duże natchnienie daje mi grafika i praca w Photoshopie, więc to przyjemność dzielić się nią z Wami.

W moim mini gabinecie, poza dekoracjami takimi jak kostka motywacyjna, którą niedawno dla Was przygotowałam, nie ma za wiele miejsca na segregatory. Zresztą pokazywałam odsłonę biura już kilka razy, m.in. przy okazji robienia plakatu PRADA Marfa oraz w poście z organizacją.

Mimo, że dokumenty leżą u mnie ukryte, to i tak postanowiłam, że przygotuję na nie etykiety. Trzeba dbać o każdy detal! Może dlatego mam ubrania poukładane w szafie kolorami… Ale nie o tym miałam pisać! Przygotowałam 4 wzory etykiet o wymiarach 5 x 12 cm. Każda w dwóch wariantach — z kreskami do wpisania tekstu oraz puste. Uzupełniacie je sobie sami, ponieważ kiedy zaczęłam robić listę, co z gotowych napisów może się przydać, to w zasadzie była ona nie skończona. Etykiety możecie nakleić na grzbiet segregatora, ale również przydadzą się jeśli opisujecie pudełka.

Etykiety do druku na segregatory

naklejki-na-segregatory bileciki-na-segregatory
darmowe-plakietki-do-biura

 


etykiety na segregatory

Pobieranie grafiki


➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.

➤  Pobierz grafikę:

Etykiety na segregatory


Projekty są jest gotowe do pobrania wyżej. Wystarczy kliknąć wybrany wzór i zapisać plik. Tak jak zawsze, zaprojektowałam wszystko w programie Adobe Photoshop.

  • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
  • Etykiety przygotowane są do druku w wysokiej jakości
  • Drukować je można na każdym rodzaju papieru, dla lepszego efektu zalecam jednak samoprzylepny
  • Plik zapisany jest w formacie JPG
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

To jak, przydadzą się? Myślę, że to nie ostatnia edycja takich grafik!
Pozdrawiam Was ciepło,

magda

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Planer domowego budżetu – 133 strony w PDF do druku
October 17, 2021
Planer akademicki 2021/22 do druku – 27 szablonów PDF
September 18, 2021
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Aqua Flex
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Flex Aqua
November 25, 2020
Kartki na dzień Matki do druku
Kartki na dzień Matki do druku
May 09, 2020
Kuchnia pełna ziół — darmowa karta przepiśnika bobasa do druku
Kuchnia pełna ziół — darmowa karta przepiśnika bobasa do druku
March 24, 2020
2 najmodniejsze plakaty na 2019 rok do druku
2 najmodniejsze plakaty na 2019 rok do druku
January 16, 2019
Idealny sposób na ocieplenie sypialni
Idealny sposób na ocieplenie sypialni
November 20, 2018
Grafiki z łabędziami — darmowe plakaty do druku
Grafiki z łabędziami — darmowe plakaty do druku
August 21, 2018
och outfit! 3 dziewczęce darmowe plakaty do druku
July 04, 2018