Autor  

Szkolna kostka motywacyjna


Muszę przyznać, że nadchodzący rok szkolny sprawia mi olbrzymią radochę! Projektuje mi się wyjątkowo lekko i czuję wielką motywację. Co prawda mam jeszcze miesiąc, zanim zaczną się zajęcia na uczelni, ale powoli szykuję się do ogarniania rzeczywistości po wakacjach. Pojawiło się już u mnie sporo grafik, które mam nadzieję, zmotywują do tego również i Was! W zeszłym tygodniu przygotowałam rodzinne plany zadań z Tesco, po trzy wzory planów lekcji i szkolnych plakatów motywacyjnych oraz etykietki na segregatory. Jest i będzie kolorowo!

Teraz przychodzę z projektem, którego pierwsza odsłona pojawiła się kilka miesięcy temu. To kostka motywacyjna! Jej czarno białą wersję znajdziecie tutaj. Ponieważ wszyscy pokochaliśmy akwarele (prawda?!), to kostka nawiązuje motywem do pozostałych projektów z bloga. Dlatego drukując je wszystkie — można stworzyć sobie fajne dekoracje na biurko w jednym stylu. Przygotowany wzór dwunastościanu foremnego zawiera hasła motywujące dla uczniów oraz studentów.

grafiki-szkolne-do-druku

obrazki-do-wydrukowania-za-darmo

grafiki-motywacyjne

Szukasz innych szkolnych grafik do druku?

Sprawdź koniecznie, co przygotowałam z tego tematu! Bardzo go lubię, więc kolekcja będzie się rozbudowywała, mam nadzieję, że każdego roku będą pojawiać się kolejne edycje. Dodatki przydadzą się każdemu uczniowi, ale nie tylko! W końcu ładne rzeczy inspirują, pamiętajcie!


Do DIY potrzebujemy:

 • 2 strona wydruku szablonu kostki
 • nożyczek lub nożyka biurowego
 • taśmy dwustronnej lub kleju
 • linijki

1.Przygotuj wszystkie rzeczy z listy powyżej. Wydruk zrób na papierze technicznym, zwykły będzie zbyt miękki i złożenie kostki będzie niewygodne.

2. Za pomocą nożyczek lub nożyka biurowego (pamiętaj o podkładce) wytnij dwunastościan po konturze. Nie odcinaj szarych “skrzydełek”, posłużą one do sklejania kostki.

2. Kiedy szablon jest wycięty, pozaginaj szare elementy. Najlepiej zrobić to domową metodą na bigowanie, czyli przy pomocy linijki i nożyczek. Przyłóż linijkę do linii zgięcia i przejedź po niej nieostrą stroną nożyczek, dociskając tak, żeby nie przeciąć papieru.

3. Do szarych elementów przyklejamy taśmę dwustronną i sklejamy kostkę. W 1 miejscu nie ma skrzydełek, żeby dało się ją złożyć. Podjęłam tę decyzję kiedy go testowałam, nie da się bez niej skutecznie złożyć kostki, nie niszcząc jej przy okazji.

4. Wykonujemy pierwszy rzut i się uśmiechamy!


pomysly-na-prezent

Pobieranie grafiki


➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


➤  Pobierz grafikę:

Szkolna kostka motywacyjna

KOSTKA — CZĘŚĆ 1

KOSTKA — CZĘŚĆ 2


Projekty są jest gotowe do pobrania wyżej. Wystarczy wybrać wzór i zapisać plik.

 • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
 • Grafiki przygotowane są do druku w wysokiej jakości
 • Drukować je należy na papierze o większej gramaturze, np technicznym
 • Wymiary każdego dokumentu to A4
 • Pliki zapisane są w formacie JPG
 • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

Szkolna kostka motywacyjna

Enjoy!!magda

Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)

PODOBNE WPISY

Plany zajęć do druku dla studentów — studia dzienne i zaoczne
Plany zajęć do druku dla studentów — studia dzienne i zaoczne
September 20, 2017
Girlanda z alfabetem + polskie znaki i cyfry
Girlanda z alfabetem + polskie znaki i cyfry
September 06, 2017
Opowiedz 21 szczęśliwych historii — 21 kart do druku
Opowiedz 21 szczęśliwych historii — 21 kart do druku
August 22, 2017
Plany lekcji do druku — edycja 2017
August 12, 2017
Pocztówki na Dzień Matki do druku
May 23, 2017
Wiosenne zakładki do książek
April 21, 2017
W kuchni potrzebne są kolory — kostka kawosza do druku
March 27, 2017
MEGA poradnik — prezenty dla niej
February 24, 2017
Kartka i plakat na walentynki
February 02, 2017
 • Fajny pomysł

 • Podoba mi się szkoda, że już do szkoły nie chodzę. Wiem komu, mogę taki prezent zrobić.

 • Aga Krutkiewicz

  genialne, muszę iść do drukarni wydrukować, bo szkoda niszczyć takie dzieło w atramentowej drukarce może coś typowo dla studentów?:D

 • Super pomysł! Jest pozytywnie, kolorowo i kreatywnie.

 • Genialny i bardzo kreatywny pomysł na szkolną motywację

 • Super! Pięknie się prezentuje
  Bardzo pomysłowe i trafne napisy

 • “Może nie będą pytać” Aż by się wróciło do szkoły

 • Kasia Gąsior

  Jejku znalazłam cię dzisiaj dzięki Karolinie z kanału StylizacjeTv i zakochałam się w twoich pracach Mnie rzeczy do szkoły bardzo się przydadzą ( 7 klasa ) i wszystko drukuję właśnie składam kostkę Będzie piękną dekoracją na nowe biurko a plakaty motywacyjne , plan lekcji i oczywiście plan na miesiąc idealne do powieszenia na tablicę korkową C: Dzięki tobie i twojej ciężkiej pracy lepiej się zorganizuję ( co u mnie prawie jest niemożliwe )

  • Cieszę się, że znajdujesz tutaj rzeczy dla siebie Niech się przydają w nowym roku, trzymam kciuki

 • Asia Wuczyńska

  Super pomysł i jak zwykle piękne wykonanie! może sobie zrobię podobną do pracy, na pobudzanie kreatywności