Autor  

Szkolna kostka motywacyjna


Muszę przyznać, że nadchodzący rok szkolny sprawia mi olbrzymią radochę! Projektuje mi się wyjątkowo lekko i czuję wielką motywację. Co prawda mam jeszcze miesiąc, zanim zaczną się zajęcia na uczelni, ale powoli szykuję się do ogarniania rzeczywistości po wakacjach. Pojawiło się już u mnie sporo grafik, które mam nadzieję, zmotywują do tego również i Was! W zeszłym tygodniu przygotowałam rodzinne plany zadań z Tesco, po trzy wzory planów lekcji i szkolnych plakatów motywacyjnych oraz etykietki na segregatory. Jest i będzie kolorowo!

Teraz przychodzę z projektem, którego pierwsza odsłona pojawiła się kilka miesięcy temu. To kostka motywacyjna! Jej czarno białą wersję znajdziecie tutaj. Ponieważ wszyscy pokochaliśmy akwarele (prawda?!), to kostka nawiązuje motywem do pozostałych projektów z bloga. Dlatego drukując je wszystkie — można stworzyć sobie fajne dekoracje na biurko w jednym stylu. Przygotowany wzór dwunastościanu foremnego zawiera hasła motywujące dla uczniów oraz studentów.

grafiki-szkolne-do-druku

obrazki-do-wydrukowania-za-darmo

grafiki-motywacyjne

Szukasz innych szkolnych grafik do druku?

Sprawdź koniecznie, co przygotowałam z tego tematu! Bardzo go lubię, więc kolekcja będzie się rozbudowywała, mam nadzieję, że każdego roku będą pojawiać się kolejne edycje. Dodatki przydadzą się każdemu uczniowi, ale nie tylko! W końcu ładne rzeczy inspirują, pamiętajcie!


Do DIY potrzebujemy:

  • 2 strona wydruku szablonu kostki
  • nożyczek lub nożyka biurowego
  • taśmy dwustronnej lub kleju
  • linijki

1.Przygotuj wszystkie rzeczy z listy powyżej. Wydruk zrób na papierze technicznym, zwykły będzie zbyt miękki i złożenie kostki będzie niewygodne.

2. Za pomocą nożyczek lub nożyka biurowego (pamiętaj o podkładce) wytnij dwunastościan po konturze. Nie odcinaj szarych „skrzydełek”, posłużą one do sklejania kostki.

2. Kiedy szablon jest wycięty, pozaginaj szare elementy. Najlepiej zrobić to domową metodą na bigowanie, czyli przy pomocy linijki i nożyczek. Przyłóż linijkę do linii zgięcia i przejedź po niej nieostrą stroną nożyczek, dociskając tak, żeby nie przeciąć papieru.

3. Do szarych elementów przyklejamy taśmę dwustronną i sklejamy kostkę. W 1 miejscu nie ma skrzydełek, żeby dało się ją złożyć. Podjęłam tę decyzję kiedy go testowałam, nie da się bez niej skutecznie złożyć kostki, nie niszcząc jej przy okazji.

4. Wykonujemy pierwszy rzut i się uśmiechamy!


pomysly-na-prezent

Pobieranie grafiki


➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


➤  Pobierz grafikę:

Szkolna kostka motywacyjna

KOSTKA — CZĘŚĆ 1

KOSTKA — CZĘŚĆ 2


Projekty są jest gotowe do pobrania wyżej. Wystarczy wybrać wzór i zapisać plik.

  • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
  • Grafiki przygotowane są do druku w wysokiej jakości
  • Drukować je należy na papierze o większej gramaturze, np technicznym
  • Wymiary każdego dokumentu to A4
  • Pliki zapisane są w formacie JPG
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

Szkolna kostka motywacyjna

Enjoy!!magda

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

21 ZABAW DO DRUKU NA WIECZÓR PANIEŃSKI
July 04, 2021
3 plakaty z kosmosem do druku
May 18, 2021
Kalendarz ząbkowania do druku
Kalendarz ząbkowania do druku
May 01, 2021
Czapeczka tygrysek do druku na bal przebierańców
Czapeczka tygrysek do druku na bal przebierańców
February 08, 2021
Prezentownik 2020 – zabawki dla dzieci
November 20, 2020
Ulubione drewniane zabawki naszego malucha
Ulubione drewniane zabawki naszego malucha
September 25, 2020
Czapeczka tygrysek do druku na bal przebierańców
Jesienny lisek – czapeczka do druku dla dzieci
September 15, 2020
PLAKAT Z LENIWCEM DO DRUKU
PLAKAT Z LENIWCEM DO DRUKU
August 07, 2020
Pomysły na prezenty na Dzień Dziecka dla roczniaka
Pomysły na prezenty na Dzień Dziecka dla roczniaka
May 18, 2020