Autor  

5 najprzystojniejszych serialowych ciach!


[Uwaga, ten post dedykowany jest kobietom :)]

Moje drogie, może pogadamy o facetach? Nie tam tych naszych facetach, a o tych „idealnych”… z ekranów telewizorni! Mam dobrego męża, na każde moje westchnienie do męskiego serialowego bohatera nie reaguje zazdrością. On rozumie Zresztą, sam z rozdziawioną japą gapi się na dekolt Max Black (2 Broke Girls) – więc… niech spróbuje coś gadać! Stworzyłam swój prywatny ranking 5 serialowych ciach, bez których śledzenie wątków i wąteczków małego ekranu nie byłoby takie samo! Przynajmniej dla mnie, a jak to jest u Was?


Dean Winchester (Supernatural)

Dean to faworyt na tej liście nie bez powodu. Uwielbiam go od samego początku. W pierwszych sezonach, jeszcze taki dzieciak, ale z wiekiem bardzo zyskał. Nie stracił niczego co urocze z młodzieńczej werwy. Wspaniałe poczucie humoru połączone z męską, pierwotną agresją. Największy wojownik mojego rankingu! Niech ma rany od wilkołaków i innych straszydeł. Chętnie owinę go w kolejne metry bandaża! Ma brata, też niezły – też zyskał na wieku, ale to jednak Dean w tym duecie jest smaczniejszy!

Mój mąż wzorem Deana powinien mieć przy sobie pistolet i jeździć Impalą! Absolutnie!


Alcide Herveaux (True Blood)

Z wszystkich wilkołaków małego i dużego ekranu tylko Alcide powoduje, że mam ciarki! Powiem Wam, że mam słabość do drugoplanowych bohaterów (chociaż mam wrażenie, że w następnym sezonie TEN wilczek trochę poszaleje). Kiedy większość z moich koleżanek wzdycha do Erica, albo niedajboże do Willa…. Ja ślinię się i będę ślinić do Alcida.
Jedno jest pewne – to najpiękniej wyrzeźbiony kaloryfer tej listy. Uroda niegrzecznego chłopca, facet z charakterkiem i złotym sercem!

Neal Caffrey (White Collar)

Twarz śliczniusia niczym pupcia Kupidynka! Na pierwszy rzut oka równie delikatny i niezaradny co Patrick Jane (Mentalista), ale to tylko pozory. W sytuacjach największego stresu  Neal zachowuje zimną, wręcz lodowatą krew. Wspaniałe połączenie kwadratowej, amerykańskiej szczęki z anielskim uśmiechem. Do tego ten jego szarmancki gest wobec pań! Zgłaszam się na kieliszek wina!

Kolejny powód, dla którego mój mąż powinien nosić częściej garnitury

Raylan Givens (Justified)

Pozwolę sobie na chwilę słabości i zanim coś napiszę, omdleję z westchnięciem Dobrze, pozbierałam się. Dla takiego chłopa gotowa jestem ubrać się za Indiankę To facet zdystansowany, ale z poczuciem obowiązku. Twardziel, który o konsekwencje swoich czynów martwi się później. Kocham tę jego inicjatywę. To ktoś, kto potrafi się poświęcić dla ukochanej i… Mam ochotę na jakieś dobre czytadło romansidło – Moje Drogie, zaproponujecie coś?

Mąż kiedyś nosił kapelusz. Może jak kiedyś przeprowadzimy się do jakiejś amerykańskiej wiochy w Teksasie to znowu zacznie?! :D 
Charles Brandon (Tudors)

– Nigdy nie spodziewałam się, że bohater serialu kostiumowego będzie jednym z moich serialowych bóstw! Znów postać drugoplanowa, moim zdaniem przyćmił urokiem Henryka VIII. Szarmancki i ciepły uśmiech, ah! O ile tego typu seriale kompletnie nie trafiają w moje gusta – tak Tudorów obejrzałam jednym tchem. I właśnie Charles był jednym z głównych powodów.

Kto się nie znalazł w spisie, a mógł?

  Harvey Specter (Suits),
Seley Both (Bones),
Karl „Helo” Agathon
i Lee „Apollo” Adama
(obaj z Battlestar Galactica)

Udanego końca tygodnia!
dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

8 seriali, które polecam na nadchodzące długie wieczory
November 02, 2017
Komedie romantyczne na jesienne wieczory
October 21, 2016
5 ulubionych filmowych kotów
August 08, 2016
Seriale, które odkryliśmy dzięki Netflixowi
July 23, 2016
Czy aby na pewno #WszystkoGra?
May 21, 2016
filmowe duety
Najlepsze filmowe duety
April 05, 2016
Miękkie lądowanie na Planecie Singli? Recenzja filmu
February 13, 2016
Nieromantyczne filmy o miłości
January 25, 2016
Kobiety powinny oglądać Gwiezdne Wojny
January 11, 2016