Autor  

Komedie romantyczne na jesienne wieczory


Jesień to najbardziej inspirująca dla domatorów pora roku. Spacery po okolicy. Przesiadywanie w pobliskim parku z książką lub zbieranie liści do zielnika. Łapanie ostatnich ciepłych promieni słońca, a potem orzeźwiające krople deszczu. Wieczory ze swoją miłością pod kocykiem, z parującym kubkiem i filmem. Lubimy z Kamilem oglądać filmy, o czym nie raz pisaliśmy tu na blogu. Możecie poczytać na przykład o najlepszych, nieromantycznych filmach o miłości, a skoro zbliża się halloween…? Sami wiecie!

Poniżej przygotowałam listę komedii romantycznych, które warto sobie włączyć w jesienny wieczór. Wiecie, taka seria 3 filmów — na piątek, sobotę i niedzielę. Kto wie, może pomogę Wam tym sposobem zaplanować romantyczny wieczór? Pamiętajcie, że przed seansem trzeba zaparzyć sobie herbatkę i wyciągnąć ciepły kocyk!


Komedie romantyczne na jesień

Facet na miarę

komedia romantyczna, 2016

Coś przyjemnego na start. No i nowość. Jeśli szukacie nienachalnej i uroczo zabawnej, a jednocześnie „europejskiej” komedii romantycznej, to ciężko będzie Wam znaleźć coś innego… Ten film ma wszystko, czego szukasz. Charakterystyczni bohaterowie, których da się lubić. Niegłupi wątek miłosny, który jest tylko wymówką dla humoru sytuacyjnego. No i jest to film o byciu szczęśliwym. Jest to komedia z tych mądrych… A właśnie, nie napisałam o czym ten film jest… Piękna prawniczka-rozwodniczka zgubiła telefon. Orientuje się o tym już w domu, kiedy dzwoni do niej znalazca zguby. Błyskotliwy i zabawny mężczyzna zaprasza ją na randkę do kawiarni. Na miejscu okazuje się, że poza czarującym uśmiechem i miłym głosem jest też nieco niższy niż inni mężczyźni… Wiem, brzmi to mało zachęcająco, ale poczekajcie, co się będzie działo dalej…


To właśnie miłość

komedia romantyczna, 2003

Wzbraniam się od szykowania domu i drzewka na Święta, ale nie ukrywam, że tęsknię za Bożym Narodzeniem i zastanawiam się już nad prezentami, przepisami i pomysłami na bloga. Tymczasem natchnęło mnie, jak zawsze o tej porze roku, do obejrzenia „Love Actually”. Kilka przeplatających się historii w przedświątecznym klimacie. Wśród aktorów same gwiazdy z Alanem Rickmanem, Hugh Grantem i Emmą Thompson na czele. Ich tragikomiczne życie pozostawia ostatecznie nas w romantycznym nastroju. A właśnie, w filmie jest świąteczna przeróbka jednej z naszych piosenek (zdradzę też, że ją też bardziej lubimy, dzięki Billy!), Wet Wet Wet — Love Is All Around.


Masz wiadomość

komedia romantyczna, 1998

Masz wiadomość to ciepły film ilustrujący nam, współczesnym widzom, że już w średniowieczu był internet i można było nawet w nim nawiązać prawdziwe relacje. A nawet miłość! Rozumiecie? W czasach kiedy czytało się książki i „inne takie”! Dwa mole książkowe i biznesmeni, Joe Fox (Tom Hanks) i Kathleen Eden (Meg Ryan) powinni być swoimi wrogami. On bogaty właściciel sieci księgarń, a ona… no prowadzi swoją jedną, małą księgarenkę dla dzieciaczków. To jeszcze raz – powinni być wrogami. No i w sumie, to w realu są, ale coś poszło nie tak. Użyli Internetu i online zapałali sobie do siebie wielką sympatią. Pewnie większość z Was już nie pamięta tej historii. Myślę, że jesienny wieczór będzie idealną okazją, by sobie go przypomnieć.


A! Wiem, że na takie posty zagląda znacznie mnie osób niż na posty z plakatami,
dlatego mam niespodziankę, która jest nieco.. ukryta!

To mój mały, jesienny prezent dla Was <3 

Link do pobrania

DESZCZ TO KONFETTI Z NIEBA


Projekty są jest gotowe do pobrania wyżej. Wystarczy wybrać wzór i zapisać plik. Tak jak zawsze, zaprojektowałam wszystko w programie Adobe Photoshop.

  • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
  • Grafiki przygotowane są do druku w wysokiej jakości
  • Drukować je można na każdym rodzaju papieru
  • Wymiary każdego plakatu to A4
  • Pliki zapisane są w formacie JPG
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

 


A jakie Wy byście polecili jesienne filmy?
Liczę na dobre propozycje

Trzymajcie się ciepło,
magda

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

8 seriali, które polecam na nadchodzące długie wieczory
November 02, 2017
5 ulubionych filmowych kotów
August 08, 2016
Seriale, które odkryliśmy dzięki Netflixowi
July 23, 2016
Czy aby na pewno #WszystkoGra?
May 21, 2016
filmowe duety
Najlepsze filmowe duety
April 05, 2016
Miękkie lądowanie na Planecie Singli? Recenzja filmu
February 13, 2016
Nieromantyczne filmy o miłości
January 25, 2016
Kobiety powinny oglądać Gwiezdne Wojny
January 11, 2016
9 najfajniejszych aut z TV!
January 03, 2016