Autor  

Przytulny balkon


W poprzednim poście klimat był iście jesienny. Chyba większość z nas tęskni już za nią. Ja powoli przygotowuję swój balkon do chłodniejszych wieczorów. Uwielbiam siedzieć na nim godzinami z lampką wina i tabletem – przeglądając namiętnie Internety. Mam to wielkie szczęście, że mieszkam z daleka od ruchliwych ulic i wieczorami słyszę tylko wiatr, drzewa i ludzi spacerujących z psami. 
Tym razem chciałam Wam pokazać moją „przytulaśną” odsłonę balkonu, która powstała z poduch od Hug The STUFF. Jestem absolutnie zakochana w designie, który oferują nam Sylwia i Paulina. Moja kolekcja składa się aktualnie ze Swetrzyska, Akuku i Fink auta Jakiś czas temu prezentowałam Wam również pościel z HUGa – iście królewską z pikowanym wzorem, ktoś przegapił? Zapraszam!
Poduchy są poliestrowe i mają wymiary 45x45cm. Lubię te większe, przynajmniej jest się o co oprzeć Dzięki materiałowi są mega wytrzymałe i nie gniotą się, kiedy wszyscy się na po nich rzucają. Czasem zostawiam je na balkonie na całe dnie oraz wieczory (oczywiście chronię przed deszczem!). Jestem mega zadowolona, bo mój busz prezentuje się wyjątkowo i inaczej niż w zeszłym roku

Tego lata moje kwiatki totalnie zwariowały i rosną jak szalone!

Wszystkie barierki dosłownie zalane są zieloną pianą z komarzyc, które sięgają

już daleko pod mój balkon. Wygląda to cudownie!

A jak Wasze ogródki w tym roku?

Buziaki!
dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Nasz mini zielnik — wieszanie doniczek bez wiercenia w elewacji
Nasz mini zielnik — wieszanie doniczek bez wiercenia w elewacji
June 13, 2018
3 style: dodatki na taras
3 style: dodatki na taras
April 25, 2017
Lipiec ’15 na Instagramie
July 31, 2015
4 motywacyjne tapety na lato
July 27, 2015
Czerwiec ’15 na Instagramie
June 30, 2015
Plakaty wakacyjne – #PoczujWolnosc z Nestea!
June 08, 2015
Jak wyprostować pochylone skrzynki balkonowe?
May 28, 2015
Marynarski sen
August 27, 2014
Lipiec w moim mieszkaniu!
August 01, 2014