Autor  

Czerwiec ’15 na Instagramie


Przez ostatnie dwa miesiące nie pojawiało się u mnie podsumowanie Instagrama, ponieważ miałam małe problemy z podsumowaniem statystyk. Często pytacie, skąd wiem, ile osób dołączyło do mnie, które zdjęcie było najbardziej komentowane oraz ile serduszek mi zostawiliście. Nie, nie liczę ich sama, nie mam zainstalowanej do tego żadnej apki. Korzystam ze strony iconosquare.com, która podsumowuje działania na IG. Myślę, że dla wielu z Was nie będzie odkryciem, ale dla niektórych może okazać się nowością i ciekawostką. Pokazuje wszystko, łącznie z tym kto przestał nas śledzić – ta opcja zachęca wszystkich do używania, zupełnie nie rozumiem dlaczego…
A jak to było w tym miesiącu na moim IG? Po pierwsze – udostępniałam znacznie mniej zdjęć, ponieważ czerwiec w pracy to prawdziwy chaos i młyn. Dołączyło 1400 osób, a zdjęcia zebrały blisko 45 tysięcy serduszek. Dziękuję Wam, że tam ze mną jesteście, bo uwielbiam się z Wami tam komunikować na bieżąco!
Niewątpliwie kiedy myślę o czerwcu, to był to miesiąc koloru miętowego. Bardzo dużo komentarzy i kontrowersji wzbudziło moje nowe miętowe etui na smartfona z Tous. Miś, którego zobaczyłam u desti_de, jest tak cudny, ze musiałam go mieć. Dla niektórych jego nóżki wyglądają jak… cycki. Fakt faktem, mogą wyglądać, nie zaprzeczam. I tak jest boski! To właśnie on zainspirował mnie do przemalowania stołu w salonie, który był wielką brązową plamą na brązowej podłodze. Teraz jest właśnie miętowy i znacznie rozjaśnia mieszkanie. 
Koty, koty na balkonie i koty na blatach. Przy okazji mojego posta Jak wytresować kota, pojawiła się masa, ale to masa wiadomości i komentarzy odnośnie tego, że koty nie mają na balkonie siatki i przebywają tam same. Pierwsze jest prawdą, drugie wygląda tak, że mam nad nimi kontrolę i wiem, że żaden z nich nic nie zrobi. Wydaję więc oficjalne oświadczenie i gwarantuję Wam, że nic im nie będzie

Pierwszy raz w zestawieniu pojawi się polecenie jedzeniowe, ale muszę Wam polecić wspaniałą miejscówkę na Tarchominie. Aneks Kuchenny to jedna z lepszych hamburgerowni typu slow food, w jakich byłam. Przyjemne, kameralne miejsce, bardzo dobre ceny. Warto wybrać się do nich na Białołękę! :) 
I jeszcze truskawki, bo sezon w pełni. Mimo uczulenia na nie – dałam się w tym roku ponieść i jadłam we wszystkich możliwych formach. Najbardziej do gustu przypadło wszystkim zdjęcie koktajli, które przygotowywałam do wpisu o polecanych aplikacjach do edycji zdjęć na smartfonie. Jeśli ktoś go jeszcze nie widział, to serdecznie polecam.

I jeszcze zdjęcia pokazujące duże możliwości apek, bo pewnie już wiecie, że każde moje zdjęcie na IG zrobione jest i wyedytowane na smartfonie. Coco, który przyjmuje naprawdę przedziwne i urocze pozycje. Lewitujące łapeczki, czego zupełnie się nie spodziewałam, zebrały 750 serduszek. Ten kot jest gwiazdą Oraz ostatnio spotkana Saabinka. Retro autko, które mimo, że nie jest pastelowe, totalnie skradło moje serce!
A jak minął Wam czerwiec?
Enjoy!!
dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Share Week 2016
March 24, 2016
Zwiedzanie Mediolanu #2 — komunikacja i jedzenie
March 07, 2016
Zwiedzanie Mediolanu #1 — moda, sztuka i zabytki
March 01, 2016
Komu kibicujemy w Blogu Roku 2015?
February 27, 2016
9 najfajniejszych aut z TV!
January 03, 2016
8 najpopularniejszych postów 2015
December 27, 2015
Top 5 kotów instagrama
November 16, 2015
Lipiec ’15 na Instagramie
July 31, 2015
4 motywacyjne tapety na lato
July 27, 2015