Autor  

Halloween — etykiety na butelki


Choć w naszej tradycji nie ma czegoś takiego jak Halloween oraz wszystkiego tego, co się z nim wiąże — chodzenia po domach po cukierki, okazjonalnego uwielbienia dla grozy, balów maskowych pełnym potworów, wiedźm, wampirów i innych wilkołaków. Nie ma niczego takiego, ale z drugiej strony polska miłość do zachodnich zwyczajów sprawia, że chcemy (z roku na rok coraz odważniej) przenosić tę tradycję w nasze zwyczaje. Nie ma w nich niczego mistycznego i zadusznego, a tym bardziej złego i satanistycznego. Ot, zwykła okazja do zabawy. I nie zapominam o tym, że następny dzień jest przeznaczony na nostalgię i zadumę.

W zeszłym roku dałam Wam „halołinowate” dekoracje na słomki, a Kamil przygotował listę pięciu filmów, klimatycznych, choć niekoniecznie strasznych — polecam oba wpisy! W tym roku postanowiliśmy troszkę poważniej podejść do nietoperzowego tematu. Mniej graficznie dla dzieci, a bardziej dla „dorosłych”. Nie musiałyście mnie długo namawiać na coś nowego. Dziś przychodzę do Was z etykietami na butelki!

Wierzę, że już przymierzacie się do imprezy Halloween. To piękny dzień kiedy możemy być sobą, nie musząc ukrywać zalet naszych mioteł. Na pewno ugościcie swoich gości pysznymi paluszkami (PALUSZKAMI…), mięsnymi patyczkami…, skrzekiem żab, spleśniałym chlebem, sokiem z wilczej jagody i tojadu, szczurzym łojem, zupą z mchu i innymi pysznościami, od których się pochorujecie!

Wyciągnijcie z piwniczki wywary i przyklejcie do nich moje etykiety na napoje na Halloween. To będzie hit imprezy. Jest ich 6 i każda idealnie nadaje się na różnego rodzaju butelki z trunkami! Kto by nie chciał spróbować Mikstury ze startego Rogu Jednorożca albo Ekstraktu Prawdziwej Wiedźmy?! Bawcie się dobrze!

Halloween — etykiety na butelki

 

etykiety-na-butelki-halloween

Pobieranie etykiet


➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


➤  Pobierz grafikę:

Halloween — etykiety na butelki

ETYKIETY HALLOWEEN


Projekty są gotowe do pobrania z linków, które znajdziecie powyżej. Tak jak zawsze, zaprojektowałam wszystko w programie Adobe Photoshop – odpowiadam od razu, bo często pojawiają się o to pytania.

  • Nie zmieniam kolorów ani wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępniona grafika jest jedyną wersją etykiet
  • Pliki udostępnione są w formacie JPG
  • Przygotowane są w wysokiej jakości druku, możecie je drukować w każdej mniejszej wielkości (ewentualnie większej, do 30% powiększenia nie powinny tracić na jakości)
  • Zalecam drukowanie na papierze samoprzylepnym
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy i znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

etykietki-na-alkohole-halloween

Enjoy!!

magda

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Aqua Flex
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Flex Aqua
November 25, 2020
Kartki na dzień Matki do druku
Kartki na dzień Matki do druku
May 09, 2020
Kuchnia pełna ziół — darmowa karta przepiśnika bobasa do druku
Kuchnia pełna ziół — darmowa karta przepiśnika bobasa do druku
March 24, 2020
Idealny sposób na ocieplenie sypialni
Idealny sposób na ocieplenie sypialni
November 20, 2018
Opowiedz 21 szczęśliwych historii — 21 kart do druku
Opowiedz 21 szczęśliwych historii — 21 kart do druku
August 22, 2017
Porządek w szafie — etykiety do garderoby
Porządek w szafie — etykiety do garderoby
August 16, 2017
Etykietki do domowego SPA — do druku
Etykietki do domowego SPA — do druku
July 31, 2017
http://a-tab.com.pl/mt2712/index.php?tt=22336_12_263518_&r=%2Fpl%2Fsloiki%2F5977-sloik-z-shakerem-kilner-5010853202037.html%3Fsearch_query%3Dsloik%26results%3D34
Etykietki do pralni — do druku
July 20, 2017
Wielkanocna gra do wydruku — ”Szukanie Zajączków”
April 12, 2017