Autor  

5 najbardziej motywujących przemian blogerów!


Wiele razy pisałam Wam, że dieta to nie tylko zamiana ciemnego pieczywa na jasne albo wieprzowiny na drób. Dieta to nie tylko ustalenie nowego harmonogramu przygotowywania posiłków i jedzenia. Dieta to zmiana myślenia i zaczyna się ona w głowie. Dieta to nie jest ewolucja kilkumiesięczna, to zmiana swojego życia. Na zawsze. Ponieważ sama mam za sobą (i przed sobą)sporą drogę, to tym bardziej podzielam sukces tych, którzy tę walkę wygrywają. Zebrałam dla Was pięć najbardziej imponujących przemian blogerów, gdyż wierzę, że ludzie są największą inspiracją i motywacją. Jeszcze wspanialsze jest to, że wielu z nich chce i dzieli się swoimi niesamowitymi doświadczeniami w walce o samych siebie i swoje zdrowie!

Hania Knopińska-Grzenkowicz

youtube.com/user/digitalgirl13

Moją listę postanowiłam rozpocząć od Hani. Przepięknej vlogerki urodowej i Mistrzyni Makijażu, która od kilku lat na swoim kanale pokazuje niesamowite sztuczki make-up’u. Oglądam ją od bardzo, ale to bardzo dawna, w zasadzie od jednego z jej pierwszych filmików. I od tego czasu obserwuję wielką przemianę Hani. W ciągu ostatniego roku nastąpiła u niej wielka zmiana, która zachwyca! Nie wiem ile schudła, jak to zrobiła, ani w ile – bo to nie jest tak ważne. Chodzi o imponujący efekt i pokazanie, że można!

Edwin Zasada

zabijgrubasa.pl

Dla mnie ewenement w każdym calu – facet na diecie! Blog Edwina to zbiór motywacji, które pobudzają do zmiany samego siebie. Opisuje swoje „Nowe Życie” i jest nieskazitelnym dowodem na to, że postanowienia noworoczne to nie puste słowa, a prawdziwe, wielkie życiowe deklaracje! Wpisy z inspirującymi dietetycznymi przepisami przeplatają się z tematami o odchudzaniu. Lekkie pióro w tym ciężkim, kilogramowym temacie

Panna Joanna

youtube.com/user/PannaJoannaMakeUp

Asię oglądam na Youtube równie długo co Hanię, ale jej przemiana wyglądała nieco inaczej. To również wspaniały i energiczny kanał urodowy, a jego autorka udowadnia, jak bardzo blogosfera zmienia życie. Znacie to uczucie, kiedy codziennie przebywacie z kimś, kto jest na diecie i chudnie, ale dopiero po kilku miesiącach siadacie z wrażenia, bo widzicie jak bardzo zmieniła się ta osoba? Dokładnie tak miałam w przypadku metamorfozy Asi! Każdy jej filmik był takim dniem, a wszystko opowiedziane zostało w cyklu „Chudnij z Panną Joanną”. I nie chodzi tylko o samą dietę, ale o całokształt, zmianę koloru włosów, makijażu i szafy – efekt piorunujący. Podziwiam i polecam!

Karolina z Grubaska w małym mieście

grubaskawmalymmiescie.blog.pl

Karolina schudła imponujące 40 kilogramów, a jej Instagram aż kipi od motywacji! Pojawiają się tam co jakiś czas zestawienia sprzed i po, które uwielbiam. Tak samo jak ja, Karolina cierpiała na otyłość kliniczną i udało jej się ją pokonać triumfalnie i z optymizmem. Opisuje swoje zmagania, przemyślenia, masę przepisów i treningi. Fajny blog, o fajnym życiu na diecie.

Martyna Banasiak

psychodietka.pl

Psychodietka to już styl życia. Martyna to mój guru! Jej dietetyczna filozofia jest tak bardzo bliska mojej, że nie mogła nie pojawić się w tym zestawieniu. Prowadzi bloga o tym, że odchudzanie to nie tylko ciało, ale i umysł. Jest psychodietetykiem, i jak sama pisze „szuka powodów, dla których tracimy kontrolę nad jedzeniem”. Sama przeszła wielką zmianę myślenia u samej siebie i motywuje, inspiruje oraz zachęca do zmian. Jeśli chcecie zmienić siebie i swoje życie to Psychodietka powinna być waszym punktem do odwiedzenia na mapie blogów o odchudzaniu.

Trzymam kciuki za… Boogie Silver

youtube.com/user/boogiesilver

Chciałam jeszcze napisać o tym, że owszem, wielu blogerów zmieniło swoje życie i wspaniale to opisało, ale ja wciąż obserwuję masę inspiracji, które dopiero nadejdą. Jedną z nich jest Paula – Boogie Silver, za którą trzymam mocno kciuki! Już widać pierwsze efekty, a wierzę, że niebawem zobaczymy piorunującą zmianę, która pociągnie za sobą lawinę motywacji!!


Zmotywowałam Was chociaż trochę tym zestawieniem?
Bo siebie tak, że… Idę komponować jadłospis na ten tydzień. Z uśmiechem!

Enjoy!!

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Proste placuszki bananowe z kremem czekoladowym… bez czekolady!
March 19, 2019
Fit planer — produkt, o którym zawsze marzyłam
Fit planer — produkt, o którym zawsze marzyłam
November 02, 2018
11 gadżetów, które przydają się na diecie
October 19, 2018
Aby zerwać z nawykiem — wyrób sobie nowy! Planner postanowień do druku
August 01, 2018
5 aplikacji, które towarzyszą mi w odchudzaniu
5 aplikacji, które towarzyszą mi w odchudzaniu
July 10, 2018
Bycie grubym nie jest fajne — moje podsumowanie 28 dni postu dr Dąbrowskiej
June 04, 2018
Przepisy: Dieta warzywno-owocowa — gołąbki
May 24, 2018
Wyzwanie 42 dni "bez" — grafika do druku + moje podsumowanie 14 dni postu Dąbrowskiej
Wyzwanie 42 dni „bez” — grafika do druku + moje podsumowanie 14 dni postu Dąbrowskiej
May 21, 2018
Przepisy: Dieta warzywno-owocowa — frytki z keczupem
Przepisy: Dieta warzywno-owocowa — frytki z keczupem
May 13, 2018